יום חמישי, 26 באוגוסט 2010

השוק הצף בתאילנד

השוק הצף בתאילנד

במרחק של 109 ק"מ וכשעתיים נסיעה מבנגקוק, מגיעים אל השוק הצף, אחד השווקים הצבעוניים בתאילנד. השוק הצף בדמנן סאדווק הוא חלק קבוע בכל מסלול טיולים בבנגקוק ובסביבתה הקרובה. אלפי תיירים פוקדים מידי יום את השוק הצף ומתרשמים מעשרות הסירות בתעלות ובהן איכרים שהפכו לסוחרים המציעים את מרכולתם לתיירים.

כאשר הגיעו ראשוני התיירים למקום החלו המקומיים לעניין אותם בסחורות. שיטת הסחר קצת שונה מאחר והאיכרים נמצאים בסירה במים והתיירים על הרציף. האכרים מצאו פתרון מקורי למסחר. הם אוחזים במוט ארוך אשר בקצהו קופסה ובה שמים את מרכולתם. לסחורה המוצעת מוצמד דף נייר ועפרון. התייר המתמקח רושם את המחיר, האכר מחזיר אליו את המוט משנה את המחיר וכך חוזר הדבר חלילה עד שהם מגיעים לעמק השווה.השוק הצף בנקוק תאילנד
השוק הצף בתאילנד
זכויות התמונה שמורות ליוסי נאוה


חבילות נופש לבנגקוק הכוללות טיסה + מלון ולעתים גם העברות למלון משדה התעופה וחזרה (לכל חבילת נופש יש פרטים שונים ולכן מומלץ לבדוק האם החבילה שבחרנו כוללת העברות). הזמנת נופש לבנגקוק חוסך לנו כסף רב בכך שלא צריך להזמין טיסות לבנגקוק בנפרד וגם מלונות בבנגקוק בנפרד. יש מגוון רב מאוד של חבילות נופש לבנגקוק ואנו ממליצים לכם לבצע בדיקה איזה חבילת נופש מתאימה לכם. כמובן שבכל חבילת נופש תוכלו לראות את הפרטים המלאים של החבילה: מידע כללי, רמת הכוכבים, תמונות של המלון, מתקני המלון ופרטי הטיסה המלאים הכוללים שעות, חברת תעופה ושדות התעופה בהמראה ובנחיתה.

מלונות מומלצים בבנקוק 
Booking.com
מלונות מומלצים במונאר הדקה ה 90