יום חמישי, 26 באוגוסט 2010

הגשר על נהר קוואי תאילנד

הגשר על נהר קוואי תאילנד


בתקופת מלחמת העולם השניה שקדו אלפי שבויי מלחמה, בעיקר שבויי כיבוש סינגפור הבריטית, וכן מלזים ותאיים, במחנות כפייה יפנים, על הקמת מסילת הרכבת לבורמה. אחד הפרוייקטים המורכבים היה בניית גשר על נהר הקוואי, והמשך המסילה במצוקי נהר הקואי-נון. מאות רבות מהם מתו במהלך העבודה, ואף נעשה סרט על בניית הגשר, שאינו נאמן להסטוריה, ואף סילף את שם הנהר, אבל הקנה פרסום לסיפור ההיסטורי, ולחזית דרום-מזרח אסיה במלחמת העולם השניה. כיום עומד במקום מוזיאון לזכר הקורבנות.


מיליוני התיירים המגיעים לקנצ'נבורי מידי שנה לראות את הגשר על הנהר קוואי לא היו מגיעים לכאן, אילמלא הרומן של הסופר הצרפתי פייר בול והסרט עטור פרסי האוסקר של דייויד לין משנת 1957.

הגשר על נהר קוואי תאילנדחבילות נופש לבנגקוק הכוללות טיסה + מלון ולעתים גם העברות למלון משדה התעופה וחזרה (לכל חבילת נופש יש פרטים שונים ולכן מומלץ לבדוק האם החבילה שבחרנו כוללת העברות). הזמנת נופש לבנגקוק חוסך לנו כסף רב בכך שלא צריך להזמין טיסות לבנגקוק בנפרד וגם מלונות בבנגקוק בנפרד. יש מגוון רב מאוד של חבילות נופש לבנגקוק ואנו ממליצים לכם לבצע בדיקה איזה חבילת נופש מתאימה לכם. כמובן שבכל חבילת נופש תוכלו לראות את הפרטים המלאים של החבילה: מידע כללי, רמת הכוכבים, תמונות של המלון, מתקני המלון ופרטי הטיסה המלאים הכוללים שעות, חברת תעופה ושדות התעופה בהמראה ובנחיתה.

מלונות מומלצים בבנקוק
Booking.com
מלונות מומלצים במונאר הדקה ה 90   
 הדקה ה 90