יום שישי, 17 בספטמבר 2010

מסע אישי עדן - קטמנדו מקסימה בעיניי


מסע אישי עדן - קטמנדו מקסימה בעיניי

קטמנדו היא תוצאה של תרבות ואורח חיים מגוונים, היסטוריה ארוכה של אמונה ואמונות, של אמנות ואדריכלות. לכן, יותר מאשר רק עיר, קטמנדו הוא מוזיאון חי, זוהי הזדמנות לחזור אחורה בזמן ולחיות מחדש בהיסטוריה.


נפאל היתה יעד הנסיעה שלי מזמן, עוד לפני 4 שנים בביקורי האחרון  בהודו, חשבתי להיכנס לנפאל אך לצערי תנאי מזג האוויר לא איפשרו זאת היה קר מדי לטייל בנפאל. הפעם עשיתי זאת... בנסיעה ארוכה מסונולי שהיא תחנת המעבר בגבול בין הודו לנפאל משהו כמו 12-14 שעות נסיעה באוטובוס במהלך הלילה, הגעתי לקטמנדו. נראה לי שפיספסתי נוף אדיר בדרך מאחר ובחרתי לנסוע בלילה אבל אלו היו התנאים. 

קטמנדו היא עיר היסטורית מגוונת להפליא עם ארכיטקטורה ניוארי עוצרת נשימה, מאות שנים של אתרים דתיים הינדים ובודהיסטים לצד אירוח ולינה מסורים ידידותיים לתיירים. הליכה לתוך קטמנדו היא כמו הליכה לעולם אחר, משהו שכולם צריכים לחוות לפחות פעם אחת בחיים שלהם. קטמנדו היא עיר שבה מסורות עתיקות צמדות לטכנולוגיה העדכנית ביותר. הפאר של העבר מקסים את המבקר שמבטו עשוי להשהות על מסגרת עץ מגולפת להפליא, פסל ברונזה מהמאה ה -18 או סטופה מרוממת רוחנית. קטמנדו, העיר הגדולה ביותר בנפאל, היא הבירה הפוליטית והתרבותית של המדינה.

Booking.com
קטמנדו הגעתי לקטמנדו מוקדם בבוקר וכבר חיכו בתחנת האוטובוסים כל ספספרי המלונות בחרתי את הכי אמין שנראה בעיניי שהסיע אותי עד למלון שהתנאים בו היו סבירים בהחלט. עדיין לא ממש הרגשתי בנפאל, מסוחררת מהנסיעה הארוכה עם רצון עמוק להשלים שעות שינה לא ממש היה אכפת לי שאני בקטמנדו.קטמנדו - יולי 2010 זכויות התמונה שמורות לעדן

קטמנדו - יולי 2010  זכויות התמונה שמורות לעדן

מסע אישי עדן - קטמנדו מקסימה בעינייקטמנדו - יולי 2010  זכויות התמונה שמורות לעדן

מלונות מומלצים בקטמנדו 


 

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה