יום שלישי, 21 בספטמבר 2010

ההימלאיה ההודית ג'יפים, רפטינג וטרק לילי

ההימלאיה ההודית ג'יפים רפטינג וטרק לילי 


מגיעים באל-על עד בומביי ומשם טיסת פנים לדלהי, אפשר לקחת טיסות לא ישירות דרך אירופה אל איטליה, אוסטריאן איירליינס, או טיסה ישירה דרך ג'ורדיאן איירליינס. מדלהי יוצאים ברכבת מהירה שנקראת שטבדי אקספרס צפונה עד רישיקש ומשם ממשיכים בג'יפים.המסלול הזה מציע פעילויות ומפגש עם טבע עוצר נשימה: יערות עד, נהרות שוצפים והיכרות עם יושבי צפון הודו ותרבותם. המסלול עובר בכפרים קטנים וציוריים, מרכזי התרבות ההודית והטיבטית. המסלול מתאים לנהיגת ג'יפים אתגרית שבמהלכה צולחים נהרות, שפע של הליכות בטבע, כולל הליכה קסומה לאור הירח.

אחת מהאטרקציות נמצאת בעיירה הקדושה רישיקש. שם, לצד הטקסים והאשרמים, אפשר להתנסות גם ברפטינג על נהר הגנגס, בחלקו העליון והנקי. באזור אפשר להמשיך לדארמסאלה, מקום מושבו של הדלאי לאמה, המזמנת מפגש עם התרבות הטיבטית, יציאות לטרקים קצרים בכפרים הציוריים שמסביב ורחיצה במעיינות החמים "טאטא פאני" שפירושו מים חמים.

מדובר באזור שהוא פחות תיירותי על כן יש לברר מידע לפני ההגעה. המסלול מחייב נסיעה בג'יפים עם נהגים ומדריכים מחברה הודית שמכירים את האזור היטב, כולל מקומות לינה הולמים. לא מומלץ לנהוג לבד בג'יפ בצפון הודו, נוהגים שם בצד שמאל וחייבים להכיר את הדרכים ואת מנטליות הנהיגה המקומית.

Booking.com


אין סכנות מיוחדות באזור. דפוסי התנהגות בסיסי ביעד זה נכונים כמו בכל מקום אחר בעולם ואפשר להרגיש בטוחים באופן יחסי.


Save on your hotel - www.hotelscombined.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה