יום שלישי, 21 בספטמבר 2010

תאילנד ספורט ימי, פארקים וטיפוס הרים


מגיעים בטיסות אל-על ישירות לבנקוק.

טיסות זולות לבנקוק תאילנד 

אפשר להתחיל את הטיול בבנקוק, שמציעה מגוון עצום של בילויים ופעילויות: שווקים, גנים, פארק עולם הספארי ופארק החלומות, ביקור בארמון המלך, שייט תעלות ועוד. את שאר הזמן אפשר לפצל בין צפון המדינה לדרומה.

Booking.comבצפון, בצ'אנג מאי וצ'אנג ראי, אפשר לצאת לטיול על גבי פילים, לטיול ג'יפים ולשייט רפסודות. הדרום של מחוז קראבי, לעומת זאת מציע פעילות ספורט ימי, צלילה ונופש לחוף הים. אפשר גם להשתתף בקורס טיפוס הרים על מצוקי ענק, לשוט בסירות קאנו בין צמחי המנגרובים והמערות החבויות בתוך מצוקי הקארסט ובתוך הג'ונגל הפראי לאורך החופים. הים מזמין צלילה בשנורקל בריפים היפהפיים, וחובבי הליכה יכולים ליהנות מטיפוס של 1200 מדרגות למנזר הנמר. שמורות הטבע מאפשרות שייט בקיאקים או טרק רגלי במטע גומי ועוד.אפשר להיעזר בחברה ישראלית לתיאום חבילת טיול מהארץ, אם רוצים להוזיל עלויות ולחסוך פערי תיווך ניתן לעשות זאת ישירות עם סוכנויות מחו"ל עוד מהארץ כולל הזמנת בתי מלון וכניסה לאתרים כדי לא לבזבז זמן על פרוצדורות.

תאילנד בטוחה וידידותית מאוד לתייר. יש להיזהר מאוד מגניבות ולהשגיח היטב על הציוד בתחבורה הציבורית.

חופשה משפחתית בת 14 יום בטיול מאורגן, כולל טיסות אל-על ומקבץ מהפעילויות האתגריות עולה כ- 1500 דולר לאדם. אותה חופשה באופן עצמאי, תעלה מעט פחות אם אתם לא מדקדקים בסידורי הלינה ומתפשרים על מקומות זולים.Save on your hotel - www.hotelscombined.com
אטרקציות תיירות בתאילנד

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה