יום שלישי, 14 בדצמבר 2010

ציריך מטרופולין אלגנטי שוויץ

ציריך מטרופולין אלגנטי שוויץ 


ציריך הוא מרכז פיננסי חשוב ואחד היעדים השווייצריים המועדפים ביותר.  זהו מטרופולין אלגנטי על האגם הנושא את שמו, עם נוף מעל האלפים המושלגים, ביתם של למעלה מ -50 מוזיאונים, 100 גלריות, בתי מלון מובילים, חנויות ומסעדות. ברור שזה חייב להיות ציריך! עם קישורי תחבורה ציבורית מעולים, יעד שוויצרי זה הינו אידיאלי לטיולים לשאר חלקי הארץ. 5 ימים שם, תוכלו להכיר כל על ציריך וערים השכנות.

Booking.com


אם אתם שואלים את עצמכם היכן ניתן לקבל תצוגה טובה של קו הרקיע של ציריך, התשובה היא Grossmünster, המגדלים התאומים הגבוהים והמפורסמים. ציוני הדרך הבולטים ביותר של העיר הם הכנסייה Fraumünster מעוטרת על ידי מארק Chagall; הצריחים היפים של כנסיית סנט פיטרס והשעון המונומנטלי שלה - הגדול באירופה; בצד השני של אגם ציריך, Rapperswill, עיירה קטנה מימי הביניים ממתינה לכם עם הזמנה לבקר בגני רוז, הטירה, פארק הצבי על גשר לינדנהוף וגשר העץ הגדול ביותר בשווייץ. לינדט & Sprüngli השוקולד המפורסם מיוצר, על ידי עצירה מעל קילשברג, בדרך חזרה. יש טיול שלא מפספסים! הודות לרכבת גלגלי השיניים התלולים ביותר בעולם, תגיעו לראש הר פילאטוס (Pilatus) לתצפית פנורמית מרהיבה של ההרים והאגמים הסובבים, לפני שתחזרו ברכבל.

פסטיבל הנרות הצפים בציריךציריך 16 בדצמבר - פסטיבל הנרות הצפים. מסורת של שנים רבות שמתקיימת לקראת חג המולד. תלמידי בתי הספר היסודיים מכינים סירות מיניאטוריות עם נרות ונעמדים איתן לאורך הנהר הלמיט, החוצה את העיר.

סמוך לשעה שש בערב הם מדליקים את הנרות ומשחררים כ- 800 סירות לצוף לאיטן לאורך הנהר. מחזה מרהיב שאסור להחמיץ.
Save on your hotel - www.hotelscombined.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה