יום רביעי, 2 במרץ 2011

לוקחים מזוודה ונוסעים לחו"ל

לוקחים מזוודה ונוסעים לחו"ל 

נפח המזוודה לחו"ל
יש מזוודות בנפח של 110 ליטרים ואפילו יותר. מומחים טוענים, שמזוודה קטנה, שנפחה 35 ליטר, מתאימה למי שנוסע לנסיעה עסקית ליומיים שלושה. מזוודה שנפחה 65 ליטר מתאימה בהחלט לזוג שנוסע לחופשה קצרה ביחד. במזוודה שנפחה 75 ליטר, אפשר לאחסן ציוד מצומצם של משפחה מטיילת שלמה.

אין גודל תקני אחיד למזוודות, שאפשר להעלות למטוס. מידות המזוודה המותרת משתנות מחברת תעופה אחת לאחרת, ולכן מומלץ לבחור במזוודה שנפחה עד 45 ליטר, עמה אפשר לטוס בכל החברות.

מומלץ לבחור במזוודות המצוידות ברוכסן המאפשר הגדלת הנפח בעשרה אחוזים לפחות. אפשר להגדיל את הנפח גם בעזרת כיסים קדמיים גדולים. מומלץ לבחור במזוודות שיש להן חלוקה פנימית לתאים ראשיים וגם כיסי רשת פנימיים ומרוכסנים.
עמידות המזוודה לחו"ל
יש מזוודות עשויות עור, אריגים סינתטיים, אלומיניום או פוליאוריתן ופיברגלס בהזרקה. העור, במיוחד הנאפה, נעים למגע, מעניק מראה יוקרתי, אבל פגיע מאוד וקשה לניגוי. הפוליאוריתן הקשיח קל מאוד לניקוי.

במזוודות הרכות, העשויות אריג סינתטי, חשוב לשיום לב לתפר הכפול ולצפיפות האריג. המזוודות הקשיחות, העשויות אלומיניום, פוליאוריתן או פיברגלס, עשויות באותה טכניקת הזרקה המשמשת את תעשיית המכוניות, והן נחשבות לחזקות ולעמידות מאוד. המזוודות הקלות במיוחד עשויות מחומרים עמידים אך קלים, כמו גומאוויר ואלומיניום.ניידות המזוודה לחו"ל
לגלגלים ולידיות של המזוודה יש חשיבות עצומה. חשוב לבחור במזוודה עם שתי ידיות עמידות, לפחות, שקל להרים ולהוריד אותן. רוב המזוודות שנמכרות היום הן בסגנון טרולי, המצוידות בגלגלים. הדגמים החדישות כוללים ארבעה גלגלים, המקלים את גרירת המזוודה. בחלק מהדגמים יש גם גלגל חמישי המאפשר ללכת עם המזוודה גם בזווית פחות שגרתית.

אחריות ואבזור המזוודה לחו"ל
נקודות התורפה במזוודות הן הידיות, הרוכסנים, הגלגלים והמנעולים. לכן, בעת הקנייה, חשוב לברר איזה אחריות יש על כל אחד מהמרכיבים הללו. שימו לב שלמזוודה כיסים פנימיים וחיצוניים, רוכסני מתכת או פלסטיק רחבים, וגם מנעולים. 
Save on your hotel - www.hotelscombined.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה