יום שלישי, 1 במרץ 2011

מלון וולקום סווסדי אין בנקוק תאילנד




מלון וולקום סווסדי אין הוא מלון זול הממוקם ברחוב שקט ומספק בסיס שלו, אך נמצא במרחק הליכה קצרה מכל המולת העיר.

מלון וולקום סווסדי אין בבנגקוק נמצא במיקום אידיאלי, סמוך לקישורים מעולים לתחבורה הציבורית. יתר על כן, יעדי התיירות והאטרקציות נמצאים גם הם בקרבת מקום. במרחק הליכה תוכלו למצוא את קאו סן רואד, גרנד פאלאס, המוזיאון הלאומי, הגלריה הלאומית לאומנות ומקדש וואט פו. במידה ותתעייפו מהסיורים, תוכלו להירגע במלון עם עיסוי תאילנדי מסורתי ולאחר מכן ליהנות מארוחה מפוארת במסעדת המלון. המסעדה פתוחה לנוחותכם מ-7:00 עד 23:00.


להזמנה מלון וולקום סווסדי אין  בבנקוק



Booking.com







Khao San Road - רחוב קאו סאן בנגקוק
רחוב הקוואסן קיבל את שמו מהביטוי "אורז מקולף" בתאילנדית, בעברו הרחוק היה אזור מסחר לאורז, קרבתו לארמון המלך נתן מענה לאכלוסם של כל הבאים לביקור בארמון, שלא יכלו לעמוד בתשלומים גבוהים לבתי מלון מפוארים . מיקומו של רחוב ה"קוואסן" הוא בשכונת "בגלמפו", בתווך של רחובות "ראצ'אדמנון" "צ'אקראפונג", לאורך הרחוב יש בנק אחד ותחנת משטרה, תחנת האוטובוס נמצאת בתחילת רחוב "ראצ'אדמנון". 

לאורך הרחוב נשות השבטים , שבאות בתלבושות מסורתיות שמוכרות עבודות יד מאוד מיוחדות , בעבר הן היו מוכרות פסלונים דתיים, וחיות שאינן מוכרות לתיירים, אך במשך הזמן החלו לייצר עבודות יד שהתיירים כן התענינו בהן והחלו לקנות, הן עובדות קשה ולפעמים קצת נדבקות לתיירים כדי שיקנו מהן, תכשיטי כסף גילופי עץ, את כול מרכולתן הן סוחבות על גופן . ברחוב הקווסאן אפשר לקנות הרבה מזכרות, דיסקים פיראטיים, שעונים מזוייפים של כל המותגים היקרים ביותר, וגם מוצרי עור ארנקים, ונעליים.



Save on your hotel - www.hotelscombined.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה