יום שישי, 3 ביוני 2011

עבודות בחו"ל


עבודה בעגלות בארה"ב, בוא והצטרף למשפחה שלנו... חוזה עבודה ואפשרות לתשלום בארץ, הבטחת הכנסה, החזר כרטיס טיסה, עד 30 אחוז מהמכירות, בתים פרטיים מפוארים ומאובזרים בכל טוב, משכורת אחת לשבועיים, בונוסים ואתגרים במשך כל השנה (כסף, חופשות, אייפון, מחשב וכו').

בכל המדינות דרושה אשרת עבודה, אבל באירופה זה פחות קריטי. בארצות הברית, לעומת זאת, ממש לא כדאי להתחיל לעבודה ללא אשרה.

אם יש לכם דרכון אירופאי, תוכלו לעבוד באוסטרליה ללא אשרת עבודה במשך שלושה חודשים.

בארצות הברית עובדים יותר שעות. זה אומר שמצד אחד אולי תרוויחו יותר כסף, אבל מצד שני לא יישארו לכם חיים.

עבודה במכירת ציורי שמן דורשת כוח פיזי לא מבוטל כי צריך לסחוב את הסחורה ולרוץ מדלת לדלת, לעתים בבניינים מרובי מדרגות וללא מעלית.

הדרך הכי טובה לבחור מקום עבודה בחו"ל היא המלצה של חבר. אם אין לכם חבר כזה, הפיצו את המידע בקרב מכריכם ושאלו אם מישהו מכיר מישהו שעובד בחו"ל ומרוצה מעבודתו.

חברת השמה לעבודה בחו"ל תעשה בשבילכם את המיון הראשוני, תשיג לכם ויזת עבודה ותיתן המלצות על חברות שלא אכזבו בעבר. התענוג יעלה לכם כמה מאות שקלים.

אם אתם מעדיפים לעשות את זה לבד, כדאי להיכנס לאתרים שמרכזים מידע על מקומות עבודה בחו"ל ולבצע סינון ראשוני. בהמשך היכנסו לאתרים של החברות שבאות בחשבון ועשו סינון נוסף. קבעו פגישות עם נציגי החברות שהגיעו לגמר, שמעו את התנאים המוצעים, והכינו טבלה שבה תפרטו את אחוז העמלות, השתתפות בכרטיסי טיסה, בונוסים, מענקים, שכר דירה, רכב צמוד, רושם אישי ועוד דברים שמענייני םאתכם. אל תתפתו לחברות שמבטיחות לכם הצעות ורודות מדי והכי חשוב בקשו לקבל את תנאי העבודה בהסכם מסודר בכתב.

עם החברות שנשארות לבחירה בקשו מכל אחת מהן שתיתן לכם שמות וטלפונים של עובדים שלה שכבר נמצאים בחו"ל, כדי להתרשם. כמובן שיתנו לכם לדבר עם העובדים הנלהבים ביותר, ולכן בקשו לעבוד איתם, כי מן הסתם הם העובדים המצליחים בחברה.

כדאי להגיע עם ציפיות ריאליות, לא להגזים באופטימיות וגם לא להיות פסימיים.

עבודה בחו"ל היא לא חופשה בחו"ל, הגיעו עם נכונות לעבוד ועם הרבה מוטיבציה. כסף, כמו שאומרים תמיד לא גדל על העצים גם בחו"ל.Save on your hotel - www.hotelscombined.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה