יום רביעי, 15 ביוני 2011

מפת מלונות באוסטרליה

סידני אוסטרליה מלונות בסידני : לרוב רמתם של המלונות הזולים יותר בסידני משביעת רצון, גם אם היא רחוקה מלהזכיר את הפינוקים הנמצאים במלונות היוקרה. עניין נוסף שכדאי להביא בחשבון בבחירת מלון בסידני הם הקרבה לאטרקציות המרכזיות ולמקומות הבילוי, כמו גם המרחק מתחנות התחבורה הציבורית.  אפשרויות השינה בסידני הן בלתי מוגבלות, לתייר בעל התקציב המוגבל, יכול להתסתפק בלינה באכסניות והוסטלים. האכסניות בסידני הן רבות, טובות ובדרך כלל קרובות לאתרים מפורסמים ואזורי קניות ובילוי. ההוסטלים בסידני נקראים לעיתים Backpackers , תרמילאים. בהוסטלים ישנים בעיקר תרמילאים צעירים, המתחברים זה עם זה, יוצאים, מטיילים ובדרך גם חוסכים בעלויות השינה. בהוסטלים תמצאו חדרים פרטיים, חדרים לזוגות וכן חדרי מעונות, המכילים בין 4 ל-10 מיטות בחדר. בנוסף, כל הוסטל ראוי מחזיק במטבח מאובזר בו תוכלו לבשל את ארוחת הערב, מחשבים עם אינטרנט ומתקנים נוספים כמו מכונות כביסה, לוקרים לשמירת חפצים ועוד. לפניכם רשימה של כמה מטובי האכסניות / הוסטלים בסידני.
דירות להשכרה בסידני: שלושה סוגים עיקריים של נכסים להשכרה באוסטרליה : House- בתים פרטיים, צמודי קרקע, בעלי קומה אחת או שתיים. לרוב בבתים אלו ישנה גם חניה צמודה. Semi- בתים פרטיים (House) אשר חילקו אותם לשניים וכעת הבית למעשה מורכב משתי יחידות דיור. Unit- דירות בבניין מגורים, (לעיתים מוקצת לדיירים חניה). בדירות בבית מגורים משותף, בדרך כלל ישנו חדר עם מכונת כביסה ומייבש המשותף לכל דיירי הבניין.


מלונות מומלצים בסידני אוסטרליה

טיסות זולות לסידני אוסטרליה 


מלבורן אוסטרליה 
מלונות במלבורן : בעיר יפהפייה ומסעירה, המשלבת נופים ירוקים וטבעיים עם מוזיאונים מעניינים, ארכיטקטורה מפוארת וחיי לילה סוערים. לאור כל אלו, ברור מדוע מלבורן מלאה בתיירים מכל העולם כמעט בכל ימות השנה. עקב ריבוי התיירים נוסדו במלבורן בתי מלון בכל הרמות, ממלונות יוקרה לעשירים בלבד ועד למלונות נוסעים פשוטים.


מלונות מומלצים במלבורן אוסטרליה טיסות זולות למלבורן אוסטרליה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה