יום ראשון, 12 ביוני 2011

מלונות מומלצים בניו-יורק

בניו יורק המלונות מאוד יקרים וקשה למצוא חדר במלון נקי, נוח ונעים במנהטן שמחירו נמוך מ- 300 דולר ללילה. מצד שני, מגורים בניו-ג'רזי או בברוקלין לא מומלצים במיוחד. הסביבה שבה כדאי להתמקד, מבחינת הלינה, לאו דווקא העלות, היא באזור טרייבקה, או בגריניץ', סביב כיכר וושינגטון. התמורה לכסף לא נהדרת, אבל השכונה נעימה להפליא.
ניו יורק היא אחד היעדים התוססים לביקורים בארצות הברית של אמריקה עם מלון בניו יורק השונות ברחבי , העיר הזאת עומדת בראש רשימת סדר העדיפויות של כמעט כל תייר. ניו יורק ממוקמת על שלושת האיים העיקריים של מנהטן , סטטן איילנדולונג איילנד,הטופוגרפיה העיר נשענת על גדת הנהר ההדסון , במזרח הנהר ונהר הארלם . הון זה של המדינה בצפון אמריקה באותו השם מציע אירוח הטוב ביותר בבתי המלון היפים בעיר ניו יורק.

שטחי העיר מחולקים לחמישה רבעים , כלומר ברוקלין, ברונקס , מנהטן, קווינסוסטטן איילנד. עם  אוכלוסייה ענקית שעומדת בראש הטבלה האמריקנית, ניו יורק היא קוסמופוליטית במובן האמיתי של האתניות אנשים מ180 מדינות שונות. זמינות קלה של מלון בניו יורק , ניו יורק מלונות ומלון בניו יורק במנהטן מפתים נוסעים יותר לכיוון " התפוח הגדול " הזה.

מקורו של תג זה פופולרי הוא עדיין מעורפל במחלוקת אבל כל מבקר בעיר הזאת נוטה לקחתב יס יותר טוב ממנו. מיקומם של המלונות בניו יורק  נע על פני שטח של 309 קילומטרים רבועים (800 קמ"ר ) , בתי מלון בניו יורק יסייעו למבקרים ליהנות ממוקד של תרבות , פנאי , כספים ופוליטיקה במלואם. השגשוג הכלכלי של ניו יורק וא התגבש על ידי העובדה כי התוצר המקומי הגולמי עולה על אחת ממדינות רבות באירופה ובאסיה בלבד. בשל האוסף העצום של מוזיאונים, גלריות אמנות וסגנון חיים התיירים נוהגים ביראת כבוד לניו יורק ומגיעים שוב ושוב . השפע של בתי מלון בניו יורק מאפשר דחיפה לכלכלה הלאומית. סנטרל הפארק האדיר הוא אחד המספק איזון ירוקל צפיפות הבטון שלנ יו יורק. בואו ליהנות מהתמימות של ניו יורק !

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה