יום רביעי, 8 ביוני 2011

לחוות את סנטרל פארק בכיכרה ניו יורק

סנטרל פארק בכיכרה רתומה לסוסים


 אין שום דבר רומנטי או מקסים יותר מאשר לראות את סנטרל פארק מאחורי גב של עגלה רתומה לסוס. הרגשה של החזרה אחורה בזמן היא בלתי נשכחת. כתף אל כתף ליד האדם שאתה אוהב כשאתה משוטט דרך הפארק היפה ביותר במנהטן, רק להיות קרובים זה לזה היא שלמות. הדחף הרך של הכרכרה המתנדנדת בקצב הליכה של הסוס לפנים ואת קול עדין של פרסות על המדרכה הם מזור לנשמה אתה תרגיש כמו אציל ותיראה כמה מקומות פופולריים וכמה סודות של הסנטרל פארק.  הכיכרכרות של  סנטרל פארקמאפשרים עד ארבעה מבוגרים לכל כרכרה. מושלם עבור כל טיול משפחתי או מסיבת יום הולדת, הם יראו את הפארק עם בזווית ראייה מחודשת ואפשרות לשמור את הקסם של סנטרל פארק לאורך זמן מאשר 45 דקות של הנסיעה בכרכרה.

בעזרת אנשי מקצוע מיומנים של סנטרל פארק תוכל לחוות את הפארק ולראות אתרים אחרי הליכה ממושכת ברחובות ניו יורק הרכיבה על הכרכרה מאפשרת לנוח וליהנות מהמראות של העיר ניו יורק. 

ימי הפעילות: יומי, בכל ימות השנה. 
סוס וכירכרה נקודת יציאה: רחוב 59 והשדרה 6, ניו יורק, ניו יורק 10019 
משך הנסיעה: 45 דקות 
שעות: 10:00 בוקר עד 11:00  בלילה  

השכרת כירכרה בסנטרל פארק בניו יורק


Save on your hotel - www.hotelscombined.com
Central Park Horse and Carriage Tour, Central Park Sightseeing, Central Park, central park, central park bike rental, central park bike tours, walking tour, New York City tours, horse and carriage ride, guided tour, new York, NYC, NY, park, sightseeing, tourism