יום ראשון, 26 ביוני 2011

בנקוק עיר המלאכים


בנקוק העיר
בנגקוק, המכונה עיר המלאכים, מדורגת כעיר המתוירת בשנת 2008 על ידי מגזין פנאי. בנגקוק מפורסמת במקדשים שלה, Grand Palace, מרכזי הקניות הגדולים באסיה כולל סוף שבוע בשוק (Chatuchak). לכל אתרי התיירות ניתן להגיע בנוחות ברכבת העילית (BTS) או התחתית (MRT). בנגקוק מלאה במגוון רחב של מסעדות, ומסעדות אותנטיות. בנוסף חיי הלילה הם המפותחים ברחבי אסיה. כמו כן, מגוון רחב של לינה, מלונות ברמה בינלאומית, בתי הארחה העונים לדרישות של כל אחד מהתיירים. רוגע והנאה בבנקוק יש התפתחות עצומה של ספא ומרכזי בריאות וכן מתקנים רפואיים בסטנדרטים מערביים.

גרנאד פאלאס Grand Palace

זהו אתר חובה עבור כל מבקר בבנגקוק, זהו קומפלקס של ארמונות Grand Place, הכולל את בית המקדש של האזמרגד בודהא (Wat Phra Keow) והוא ללא ספק אחד מפלאי העולם היום. בתוך כל הקומפלקס הזה יש מקדש בודהיסטי, שבלב המקדש עצמו הוא דמות מדהימה בודהה, העשויה מחתיכות ירקן מגולפות, שהוא היום הקדוש ביותר והמכובד ביותר של חפצי דת בתאילנד. בסמוך נמצא ארמון גראנד, פעם הבית הרשמי של מלכי סיאם.
דאמנואן סאדאאק השוק הצף

השוק הצף דאמנואן סאדאאק היא בריחה מן בסגנון מערבי קניונים של בנגקוק הצצה אל העבר, חושף בדרך הישנה של התושבים החיים ומיושבים בתעלות. מבקרים יכולים לבקר בשוק בטיולי סירה ולצפות במרכולתם של החקלאים המקומיים ומהחוויה של השוק הצף דרך אחד הכפרים הרבים הפרושים בנהר בתאילנד.


המקדש של בודהה Wat Pho
Wat Pho בית המקדש של בודהה השוכב, או Wat Phra Chetuphon, ממוקם מאחורי בית המקדש המפואר של האזמרגד בודהא. זה המקדש הגדול ביותר בבנגקוק ומפורסם בזכות בודהה הענק השוכב הפסל נמדד באורך 46 מטר ומכוסה עלי זהב. כפות הרגליים של בודהה הם 3 מטר ומעוטרים להפליא באם הפנינה "laksanas" אם לא ניסיתם עיסי תאילנדי מסורתי, Wat Pho הוא מקום טוב להתחיל בו. רוב הצורות האחרות של עיסוי טיפולי נוטה להיות ממריץ ולא מרגיע, המשלב סגנון תנוחות יוגה כדי להקל על הלחץ ולשפר את זרימת הדם.
     


    אטרקציות תיירות בבנקוק | השכרת רכב בבנקוק | טיסות לבנקוק מלונות מומלצים בבנקוק |

    הדקה ה- 90