יום שבת, 25 ביוני 2011

אוהבים את הודו או שלא ...הודו מהממת עם המגוון שלה בנופים מהשלג בהרים, החופים שטופי השמש, מקדשים שלווה, פסטיבלים לאורך כל השנה, כפרים המיוחדים במינם וערים שמתפתחות בקצב אדיר והופכות למערביות. הודו היא מקום שהרגש אליה הוא מאוד קיצוני אהבה או שנאה רוב המטיילים נעים בין שתי הקצוות הללו לא משנה מה התייר יבחר אבל אפשר להבטיח חד משמעית שהודו זה המקום שלעולם לא נשכח.


היכן מבקרים בהודו ?
הודו יותר ממיליארד בני אדם, תת היבשת עם תערובת אקלקטית של קבוצות אתניות, המהווה קוקטייל תרבותי משכר עבור התייר. למי שמחפש רוחניות, בהודו יש ערמה מקדשים וכל מיני גורו למיניהם, חובבי ההיסטוריה יפגשו פנינים מהעבר כמעט בכל מקום - מן השרידים הגדולים של הראג' הבריטי בשלווה מציץ מעל הבזארים, מצודות מתפוררות המתנשאות גבוה בהרים או בגבעות. חובבי חיק הטבע יכולים לחתור במים, רפטינג באחד מהנהרות בצפון, ספארי חיות בר באזור רג'סטאן, או פשוט לשאוף אוויר בניחוח אורנים בטיול יער מדיטטיבי. ואיך לא ליהנות מהאוכל המשתנה מאזור לאזור מהדרום לצפון ובמרכז האוכל שונה לפי התרבות המקומית.הודו מבט כללי
ברגע שאתה התייר נוחת בהודו מגלה במהירות כי קריקט הוא הספורט האובססיבי של הודו ומהווה אחד הנושאים הנמרצים המדוברים ביום יום, בד בבד עם חדשות בוליווד. עם זאת, בפוליטיקה ברמת המדינה, הלאומית או הכפרית - שולט באופן עקבי העם הבינוני והמעמד העליון בהודו. בעשור האחרון הודו הופכת בצעדי ענק לאחד ממובילי הצמיחה הכלכלית. הממשלה שמה ליעד להפיץ את השפע של שגשוג הכספים בהודו כמטרה, משימה לא קלה בהתחשב בפער המעמדות.


Booking.com


Save on your hotel - www.hotelscombined.com
מלונות מומלצים בהודו

מלונות מומלצים בהודו

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה