יום שישי, 3 ביוני 2011

תוכנית שותפים ב Real Adventuresתוכנית שותפים ב Real Adventures


יש לך אתר תיירות? זה הזמן להרוויח על הזמנות בתיירות ונופש...

500 מיליארד דולר עושה תעשיית התיירות והנופש - הצטרף לתוכנית השותפים ותוכל להרוויח עמלות על ידי שליחת לקוחות ל- RealAdventures.

אתה מחליט כמה אתה רוצה לעשות וכמה מאמץ אתה רוצה להכניס את התוכנית. אם אתה אוהב לטייל אוהב גלישה באינטרנט, זו הזדמנות מצוינת לעשות כסף בעבודה מהבית.

השתמש בכל אמצעי הרצוי: הודעת טקסט, חדרי צ 'אט, בלוגים, פורומים, דואר אלקטרוני, אתר האינטרנט שלך, אפילו MySpace, Facebook או Craigslist. תוכל לשלוח את החברים, בני משפחה, חברים לכיתה, חברים לנסיעה וכל השאר אתה יודע לספר על RealAdventures.

ארבע דרכים נהדרות כדי להרוויח עמלה מ RealAdventures

1. סידורי הנסיעה - בכל פעם שהמבקרים לעשות סידורי נסיעה שלהם דרך RealAdventures, תוכל להרוויח עמלה. הסכום שאתה מרוויח משתנה בהתאם לאירוח או שירות נסיעות. אבל היה סמוך ובטוח, תוכל ליצור עמלות גם מעל הממוצע.

3. עמלות על רווחי משנה שותפים - אתה מרוויח 10% עמלה מהרווח של כל תתי שותפים. אין הגבלה למספר תתי סניפים שניתן להירשם דרך הקישורים ההפניה שלך. אתה לא צריך לעשות שום דבר מיוחד, פשוט לעודד את החברים שלך, שכנים ועמיתים כדי להירשם בתור שותפים.

4. פרסום לבעלי עסקים - מספרים מפעילי תיירות ונופש על החשיפה שהם יקבלו ב RealAdventures. הם יוצרים את המודעה בעצמם והשותף מקבל עמלה של 10%. ועל כן, בכל פעם שהם מחדשים את הרישום שלהם, השותף מקבל עמלה נוספת של 10%.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה