יום שלישי, 12 ביולי 2011

עבודה חלומית באיי הוואי הקסומים


רוצים לעבוד באי טרופי קסום בצל עצי קוקוס ודקלים, ועדיין להרוויח בדולרים אמריקנים? רוצים להכיר מקרוב את המקום בו גדל נשיא ארצות הברית הנוכחי ולהרוויח בהכרות עם אוכלוסייה יוצאת דופן, להכיר תיירים ותיירות מכל העולם המשתזפים על החופים בין משמרת למשמרת? ללמוד לגלוש באחד מאתרי הגלישה הטובים ביותר בעולם?
הוואי מחכה לכם!

היכרות עם הוואי הוואי היא קבוצת איים המונה 19 איים באוקינוס השקט. היא מהווה את המדינה ה-50 של ארצות הברית. בירתה היא העיר הונולולו. הוואי היא המדינה היחידה בארצות הברית בה רוב התושבים אינו לבן והיא מורכבת מאוכלוסיה מגוונת של אסייתים ומארחת תיירים ונופשים מכל העולם. אוכלוסיית המדינה מונה 1.3 מליון בני אדם. קבוצת האיים נקראת על שם האי המרכזי – האי הוואי. האקלים בהוואי הוא אקלים טרופי ומתחלק לשתי עונות – עונה גשומה ועונה יבשה.

עבודה בהוואי
החופים הקסומים, חיי הלילה העשירים, מושכים תיירים עשירים מכל העולם. הוואי היא המדינה המתויירת ביותר בארצות הברית. הוואי נחשבת לאתר נופש אטרקטיבי ולא זול ולכן המכירות בו הן בין הרווחיות ביותר בעולם. הנופשים בו מסוגלים ורוצים לקנות ולחזור הביתה עם מתנות.

עבודה באיי הוואי הקסומיםחברות המציעות לעבוד בהוואי אינן דורשות מהעובדים החדשים ניסיון במכירות ועדיין מציעות תנאים מצויינים למעוניינים לעבוד. וילות מגורים מפנקות עם ברכות שחיה הם שיגרתיים. החברות מתמקדות במכירה במרכזי קניות לתיירים מכוון שאת אלו פוקדים הנופשים כל היום עד שעות הלילה המאוחרות (מרכזי הקניות פתוחים עד 23:00 בלילה) כך ניתן להרוויח כל יום מכירות שבמקומות אחרים מרוויחים רק בכריסמס.

החברות דואגות להחזרים על. מחירי הטיסות ויש לברר את השיטה הנהוגה בחברה עמה בחרתם לעבוד.
ישראלים שאינם מעוניינים לעבוד במכירות יתקשו למצוא תחומים אחרים אם כי ניתן להשתלב בעבודה בתחום המסעדנות ובתי הקפה אך לא ניתן לתאם עבודה שכזו מהארץ. לגולשים שבינכם אפשר למצוא עבודה בתור מדריכי גלישה אך שוב, שוק זה קטן ולא מבטיח מציאת עבודה.

היתרונות של הוואי
היתרונות של העבודה בהוואי מתחילה כמובן בנופים הקסומים ובטבע של הוואי. האווירה בעבודה על אי טרופי שונה לחלוטין מעבודה בעוד עיר אירופאית אפרורית כזו או אחרת. הלקוחות הפוקדים את העגלות הם תיירים עשירים ומפונקים מכל העולם שמגיעים להנות ולנוח הקניות והשיחות עם המוכרים הוא חלק מהחוויה.

טיסות להוואי
עבודה באיי הוואי הקסומים

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה