יום שבת, 30 ביולי 2011

שייט בתעלות חו"ל


לשייט בתעלות יש יתרונות ברורים נוסעים עם חדר המלון בין נמלים, איים, כפרים ועיירות בהתאם לסוג השייט באונייה.

אז איך בוחרים שייט ?
בספינות האהבה העצומות אפשר למצוא הכל על הסיפונים, מקניונים, קוסמטיקה איפור, בתי קפה, מסעדות, חדרי כושר, טיפולי ספא, בריכת שחייה, קייטנות לילדים ומופעים.ספינות הנהר הגדולות, שהן מין בתי מלון צפים, משייטות בנהרות אירופה, אסיה, רוסיה וצפון אמריקה ומבקרות בערים, עיירות וכפרים קסומים. שייט עצמאי בתעלות המים באירופה מתאים לזוגות, למשפחות או לקבוצות קטנות.

קרוזים בספינות הענק משווקים על ידי רוב חברות התיירות בישראל או בצורה עצמאית ישירות דרך סוכנויות השייט בעולם המוזילות את חבילות השייט משמעותית וחוסכות לך המטייל פערי תיווך.באיטליה תנועה במים היא דרך חיים אפשר למצוא שני סוגי מעגנים:
המעגנים המאולתרים שהם מעין חניון ציבורי שניים שלושה בולי עץ תקועים במים ואפשר לקשור אליהם את הסירה והיתרון שהם בחינם. החיסרון לא תמיד יש מקום פנוי שמתאים לסירה בגודל כזה ואין חיבור לחשמל או למים.
המעגנים המסודרים המיועדים לתיירים באלה ניתן למצוא צינור מים, חיבור לחשמל ומישהו שעוזר לעגון. עלות בין 40-80 דולר

זו לא חופשה של חמישה כוכבים הסירה צפופה, מערכת המיזוג עובדת רק כאשר מחוברים למשל מהחוף, השירותים נוטים להיסתם. בטיול כזה צריך גם לעבוד: להשיט, לנווט, לעגון. מצד שני המלון הקטן שלכם נוסע איתכם, יש איפה לבשל, שמיכות, מגבות וכלי בישול ויש גם הרבה סיפוק.
הדקה ה 90

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה