יום שני, 25 ביולי 2011

שער הודו בבומביי

מבנה ניצחון קולוניאלי שנבנה לרגל הגעתו של המלך ג'ורג' החמישי להודו והפך למעיין סמל של העיר בומביי לאחר יציאת הבריטים מהודו. שער הניצחון, שנמצא על חוף הנמל של בומביי מהווה נקודת "חובה" לכל מטייל שמגיע למומביי. השער, בנוי מאבן בזלת צהובה וכיום שער הניצחון הוא בעיקר פריט נוסטלגי המשמש כתפאורה לצילומים רשמיים וכנקודת מכירה לספסרים, מוכרי מזכרות ומהפנטי נחשים.
   


טיסות להודו ממריאות מנתב"ג ואורכות כ- 7.5 שעות כאשר מדובר על טיסה לבומביי ללא עצירות ביניים. הטיסות לבומביי נוחתות בשדה התעופה הראשי  משם ניתן לקחת טיסת המשך ליעדים אחרים בהודו כגון: דלהי, גואה, בנגלור חבל רג'סטאן, חבל קארלה, ועוד.
טיסה להודו באל על


 
מלונות בבומביי
מומביי היא העיר היקרה ביותר בהודו בכל הקשור למלונות, וסמוך לחג המולד ולדיוואלי הביקוש לחדרים עצום. רוב המטיילים מתנקים לאזור קולאבה, שיש בו שפע של מלונות בטווח המחירים הזול והבינוני. זהו אזור מרכזי ותוסס. גם אזור הפורט נוח מאוד. יש אפשרות ללון אצל משפחה מקומית פרטים בלשכת המידע לתיירים.
מלונות זולים במומבאי 


טיול מאורגן להודו - הודו הקסומה - 13 ימים

יעדים עיקריים בהודו: אמריצר, רישיקש, דלהי, אגרה, ג'יאפור, פושקר, רנקפור, גודפור, אודיאפור

טיול מאורגן להודו הקסומה

טיול מאורגן להודו -היהלום שבכתר - הודו נפאל 15 יום

יעדים עיקריים בהודו: דלהי, גי'אפור, אגרה, פטיפור סיקרי.
יעדים עיקריים בנפאל: קטמנדו, טיול זריחה בהימלאיה.

טיול מאורגן להודו נפאל - היהלום שבכתר 
הדקה ה-90 – אתר התיירות המוביל בישראל בבעלות מותג התיירות המוביל בישראל.

הדקה ה 90 מציעה טיסות מוזלות וכרטיסי טיסה ברגע האחרון, וכן כרטיסים לטיסות סדירות, חבילות נופש ומלונות בארץ ובחו''ל במחירים אטרקטיביים.


הזמן עכשיו באתר הדקה ה -90