יום שני, 15 באוגוסט 2011

אתרי מידע תיירות חו"ללמטייל - אתר מעולה לקבלת מידע על יעדים, המלצות ורעיונות לטיולים לא שגרתיים והמון רשימות מסודרות: אשרות כניסה, שגרירויות, מזג אוויר, ביטוחים, נציגויות ייהודיות ועוד. כמו כן יש באתר לוח מודעות לחיפוש שותפים.

מסע אחר - כתה העת היפהפה לטבע ולטיולים, המציע תצלומים, מאמרים, מפות, קישורים לאירועים, פסטיבלים, תערוכות ועוד.  יש גם המלצות לסיורים בדגשים שונים ארכיטקטורה, דת, איכות הסביבה, מדע וטכנולוגיה או הרפתקאות. הצעות לטיולים שונים מהרגיל כמו להר געש חרוטי באיי ונאוטו, לגור עם פילים בסרילנקה או לטיול רכיבה על אופניים ביער בצפון ויילס.

לונלי פלאנט - מדריכי הטיולים הפופולריים תמצאו שפע מידע לתכנון טיולים. אפשר להזמין באתר כרטיסי טיסה ולקנות ציוד לטיולים בחנות וירטואלית, אבל מעבר לזה אפשר גם לקבל מידע על שעות הפעילות של אתרי תיירות, הערכת עלויות של טיולים שונים ואפילו רעיונות להתנדבות, שתאפשר לכם להגיע למקומות נידחים בעולם.


מדריכי גוגל מפות - כניסה ליעד הטיול המתוכנן מעלה מיד מפה דינמית, שניתן להפוך לצילון לווייני של האזור ומוביל לשורה של בלוניות צבעוניות של כאחת מהן מכילה סוג של תוכן : מידע כללי על האתר מויקיפדיה, קישורים לאירועים שונים המתוכננים באזור, קישורים לאתרים הנמצאים בסביבת יעד הטיול, וכן תוכן גולשים על אתרים והתרחשויות בסביבה, המלצות על מסעדות, פאבים ומוזיאונים, מסלולי טיול ברגל, ברכב או באופניים ואפילו אזהרות מפני סכנות שונות. בתי מלון בסביבה. כל החומר ניתן להורדה ולהכין מדריך טיולים פרטי המתאים לטיול שלכם.


הדקה ה 90 | אל על | גוליבר תיירות | איסתא | וואלה טורס | נופש ישיר

הדקה ה 90

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה