יום שני, 15 באוגוסט 2011

סינגפור אטרקציות תיירות מרכזיות


סינגפור היא מופת של שילוב מזרח ומערב, של עיר מדינה שהצליחה להפוך את ערכי החינוך, העבודה, הסדר והניקיון לערך אידיאולוגי, והפכה לאחד ממרכזי החיים והכלכלים של אסיה כולה, לצומת תעופה עיקרי ולאחד משני נמלי הים הגדולים במזרח הרחוק. המראה הראשון שנגלה לעין עם ההגעה למרכז העיר מזכיר את ניו יורק: שילוב של עיר מערבית מודרנית, עמוסת גורדי שחקים ומרכזי קניות, עם טאץ' אסיאתי שבולט בעיקר בזכות האוכל הנפלא, השכונות האתניות והמקדשים האותנטיים.

סינגפור שדה התעופה
בסינגפור שדה התעופה נחשב לאחד מהטובים בעולם בגלל היופי והניקיון, החיוך של המקומיים, הפינה הטרופית במרכז אולם הנוסעים עם הצמחייה ובריכת דגים צבעוניים, צעצועי מולטימדיה וספות צבעוניות הפזורות מול מסכי טלוויזיה ענקיים, מתחם משחק לילדים אזור ספא הכולל סאונה, מקלחות חמות, חדרי עיסויים ואפילו בריכת שחייה.


מתי לבקר בסינגפור ?
בסינגפור חם ויורד גשם כל השנה. המדינה שוכנת כמאה קילומטרים צפונית לקו המשווה, ולכן הטמפרטורה בה נעה סביב 30 מעלות והלחות בין 75% ל- 100%. העונה הגשומה ביותר היא בין נובמבר לינואר, והעונה היבשה ביותר היא ממאי עד יולי, אם כי ההבדלים בין התקופות לא משמעותיים.


אטרקציות תיירות מרכזיות בסינגפור
סינגפור הקולוניאלית משמרת מבינם ומורשת משנות השלטון הבריטי בעיר ומומלץ לבקר במלון ראפלס בעל הארכיטקטורה הקולוניאלית, בניין אמפרס פלייס, רובע הסיני צ'יינה טאון עם מקדשיים מסוריים לצד מסעדות פאר וחנויות אופנתיות. הודו הקטנה עם חנויות ודוכני אוכל הודיים, הרחוב הערבי המרכז את האוכלוסייה המוסלמית. רחוב אורצ'רד שהוא מוקד השופינג בעיר.לינה בסינגפור

מחירו של חדר זוגי, כולל ארוחת בוקר במלון, נע בין 30 ל 100 דולר, מלון יוקרתי יעלה כבר החל מ 350 דולר, לא כולל ארוחת בוקר. אגב, במקום לנצל את הספא היקר במלון כדאי לכם לצאת החוצה וליהנות מטיפולי הספא הניתנים כמעט בכל פינה בעיר החל ממסג' רפלקסולוגי ברגליים, ועד מסג' סינגפורי טיפוסי המתבצע על הבגדים לשחרור העור, הכתפיים והגב התחתון. אחד הטיפולים הפופולריים כאן הוא הפדיקור שמתבצע בבריכות דגיגונים הממונים על המלאכה. 
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה