יום שישי, 12 באוגוסט 2011

סקי - לאן נוסעים הפעם ?

סקי לאן נוסעים הפעם  ? 


סקי במערב אירופה - האתרים הוותיקים והגדולים נמצאים בעיקר בהרי האלפים: בשוויץ, אוסטריה, צרפת ואיטליה וגם במזרח איטליה בהרי הדולמיטים. ברוב האתרים הללו קיימת מערכת משוללכת של מעליות והסעות, שמחברת בין כמה אתרים סמוכים ובעצם יוצרת רשתות מסלולים באורך מאות קילומטרים. חלק מהאתרים שוכנים בעיירות יפהפיות, שמציעות גם אווירה, טיולים ובילויים נוספים. בצפו ןאירופה, בשבדיה ובנורבגיה יש אתרים טובים אבל החיסרון שלהם שהם רחוקים ויקרים.

סקי בדרום אירופה - בהרי הפירנאים שבצפון ספרד שוכנת אנדורה נסיעות עצמאית וקומפקטית. אנדורה מתאימה בעיקר למתחילים ובינוניים והיתרון שלה הוא המחיר הזול שלה יחסית. היא גם נחשבת לידידותית למשפחות וידועה בזכות הנוף המהמם. באזור יש אתר בקרה Baqueira אתר הנמצא בחלק הספרדי של הפירנאים, אתר ברמה גבוהה ויש בו ארמונות ומבצרים שהוסבו לבתי מלון.

סקי במזרח אירופה - לחבילות הסקי לבולגריה, רומניה, צ'כיה, סלובקיה ואפילו פולין יש מחיר מוזל. הגדול והידוע שבהם הוא בורובץ שבבולגריה, שנמצא במרחק כשעה וחצי נסיעה מסופיה בעיר זאקופנה שבפולין יש אתר סקי משוכלל וטוב. וכן בקפריסין, יוון וטורקיה שהחיסרון שלהם הוא מעט שלג יחסית .

חליפת סקי 


חבילות סקי זולות