יום שישי, 26 באוגוסט 2011

חופשה גדולה בתקציב קטן


גם במהלך ההאטה הכלכלית, אין שום סיבה למה רוב האנשים לא יכולים להרשות לעצמם חופשה - במיוחד כאשר יש כל כך הרבה דרכים פשוטות כדי לחסוך כסף בעת נסיעה.

הנה כמה טיפים חיוניים לטיול חסכוני בחו"ל:קנייה בחוכמה
החיסכון בכסף מתחיל לפני שמתחילים את הטיול. בעידן המודרני והטכנולוגיה החדשה מה יותר זמין מהאינטרנט כדי לתור אחרי העסקאות הטובות ביותר על טיסות, בתי מלון, ביטוח נסיעות זול, חבילות נופש ולהשיג את הדילים הטובים ביותר. השוו מחירים באופ מפתיע יש בין ההצעות השונות פערים משמעותיים. עדיפות להירשם בחברות התעופה עצמם, לסגור עסקאות ישירות עם בתי המלון, ולסגור ביטוח נוסעים ישירות עם סוכני הביטוח, בדרך הזו המטייל חוסך לעצמו את כל פערי התיווך לעסקאות שביצע, דבר המוזיל למטייל את הטיול משמעותית.

דיל או הכל בנפרד
דיל תמיד זול יותר ממרכיבים נפרדים אם החיסכון בראש מעיינכם חפשו דיל טוב, כלומר חבילת נופש ביעד שמתאים לכם. לפעמים כדאי יותר להזמין דיל הכולל מלון. יש תוספות שכדאי להזמין מהארץ לפני הנסיעה אפשרי באתרי האינטרנט השכרת רכב וכרטיס רכבות לשבוע או ליותר.
טיול בתאריכים שונים
נסיעות הן עניין עונתי, והמחירים משתנים בין החורף לקיץ. אם יש לכם אפשרות לגלות גמישות בתאריך הנסיעה, אתם יכולים לחסוך הממון כסף. ואם אתם לא חיייבים לנסוע בדיוק בחופשת הקיץ מרוויחים. פערי המחירים כה גבוהים עד חמישים אחוז שכל מאמץ כדאי, כדי לגלות גמישות בתאריך הנסיעה.

טיול ליעדים שונים 
בכל עונה יש יעדים שהמחירים אליהם נמוכים יותר וכדאיים יותר מיעדים אחרים ואת זה חשוב לדעת לנצל את זה לחיסכון מירבי. מפעת היעדים המוצעים ערב הנסיעה במחירים זולים ולבחור את היעד שיש בו את המחיר האטרקטיבי ביותר.
טיולים אמצע שבוע
טיולים בסופי שבוע אפשר להשאיר לבעלי האמצעים. טיסות באמצע השבוע הם בדרך כלל פי פעמים זולים יותר מאשר טיסות  בסופי שבוע.

מכינים כריך בבית
אם אתה בתור ארוך בצ'ק אין בשדה התעופה, אפשר להכין כמה כריכים ומשקאות מהבית ולא תצטרך לשלם את מחירים המופקעים בשדה התעופה, ותחסוך לעצמך את הלחץ והעצבים בעמידה בתורים הארוכים.

מזג האוויר ביעד
למרות שביעד הנבחר לא היה כל גשם במשך כל 3 החודשים האחרונים, זה לא אומר שזה מובטח להיות חם ושטוף שמש כשתגיע לשם. תמיד לארוז מעיל גשם או מעיל למקרה - דבר החוסך את הצורך לקנות אחד ברגע שאתם ביעד.

מצא בידור בחינם
במקום לשלם כדי לראות הופעה כל לילה, כדאי ורצוי לשאול מסביב ולראות באיזה בארים ומועדונים יש מוזיקה בחינם או מופעי קומדיה, או למצוא מוזיאונים מקומיית חינמיים, גלריות ועוד אטרקציות.

חפש ידע מקומי
נצלו את השוער במלון שלכם ושאר אנשי הצוות. תשאל אותם היכן הם המקומות הטובים ביותר לנסוע?

וותר על המונית
תבנה מסלול רגלי או שכירת אופניים שהיא דרך מצוינת להגיע ממקום למקום למצוא כמה נקודות תיירות פחות ידועות, אבל עדיין שוות צפייה ושהייה.

גלוש באינטרנט חינם
כאשר שוהים בעיר גדולה אפשר לבדוק את הספרייה המקומית לקבל גישה חופשית לאינטרנט, כמו כן בכל בית מלון כמעט היום ששוהים יש רשת אינטרנט בחינם. זוהי גם דרך מצוינת להימנע לשלם עבור ספרי הדרכה יקרים, כאשר מהאינטרנט אפשר להוריד את כל המידע שצריך לטיול, אפשר לעשות את זה עוד מהבית.


קרובי משפחה או ידידים בחו"ל
ההוצאה העיקרית על נסיעה לחו"ל היא בעבור מגורים ואוכל. אם יש לכם אפשרות ללון אצל ידידים וקרובים זה הזמן לקרב בין הלבבות.Save on your hotel - www.hotelscombined.com
חופשה גדולה בתקציב קטן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה