יום חמישי, 11 באוגוסט 2011

אתרי סקי למקצוענים


גולשים מקצועייים מעוניים באתרים בו אורך הכולל של המסלול הוא גדול כדי ליהנות ממגוון מסלולים שונים, מעליות מהירות
מסלולים אתגריים ובעלי שיפוע ותוואי לא שגרתיים.שוויץ אתרי סקי למקצוענים
סס פה Saas Fee ממוקמת בפסגות הגבוהות של האלפים האוסטרים עם הפרש הגובה לגלישה הארוך ביותר בעולם. אוויר הרים צלול ותנאי השלג במקום הם מן הטובים שיש. במקום פועלים רכבלים מודרניים וכן קרונית מיוחדת העולה אל אתר הקיץ על הקרחון והיא מחמש הרכבלים התלויים הארוכים בעולם. זהו אתר סקי אידיאלי לגולשים מנוסים וכולל חיי לילה אקטיביים, מסעדות. יש לקחת בחשבון שקר שם מאוד ומחייב לבוש חם במיוחד וביגוד תרמי.

איטליה סקי למקצוענים
אתר הסקי הגדול ביותר באירופה השוכן בהרי הדולמיטים. 1180 ק"מ של סקי פס, מתקנים מהמשוכללים באירופה ומרחבי גלישה אדירים. הגובה לגלישה הוא 1300-3342 מטר וחוויית הגלישה מדהימה. שפע בילויים ופינוקים.
סקי ספארי באיטליה היא חבילת סקי ייחודית המציעה שבוע גלישה בו כל יום גולשים במסלול אחר ובמקום אחר. כך נפרצים מסלולים חדשים וגולשים בכל יום בתוואי אחר, אתגרי וחווייתי. בסקי ספארי מודרך המדרך עושה שימוש בהיכרותו המעמיקה עם האתרים והחבילות מתאימות בעיקר לגולשים מנוסים.
אוסטריה סקי למקצוענים
ST Anton אתר יוקרתי עם שטח גלישה מרשים בן 260 ק"מ. זהו מקום נפלא לגולשים בינוניים ומנוסים ובו כמות גדולה של מסלולים שחורים הדורשים מיומנות רבה. באתר מעליות, תותחי שלג, מסעדות, מסלולי סקי הליכה. המסלול הארוך ביותר הוא סטובן בן 8 ק"מ. בנוסף נמצאים באתר משטחי החלקה על הקרח, באולינג, מזחלות, מוזיאון סקי וכן מגוון אפשרויות לסקי.צרפת סקי למקצוענים
Les Melezes אתר סקי מקצועי ברמה גבוהה ומתאים לגולשים בכל הרמות ובמיוחד למתקדמים והוא כולל משטחי גלישה מרהיבים בין עצים וצמחייה. המסול האתגרי Aiguille Rouge מסומן בשחור ואורכו 7 ק"מ. באתר מעליות והוא מתאים למעוניינים בחווית הסקי ולא בתוספות הנלוות ובבילויים סוערים. באתר מופעלת שיטה ייחודית ללימוד סקי וכך הוא מתאים לזוגות או קבוצות שבהם מתקדמים ומתחילים גם יחד.


הדקה ה 90 | אל על | גוליבר תיירות | איסתא | וואלה טורס | נופש ישיר

הדקה ה 90