יום חמישי, 18 באוגוסט 2011

מלונות מומלצים בסידני אוסטרליה


סידני המרכז הפיננסי של אוסטרליה, היא גם הגדולה והוותיקה שבין עריה של המדינה הענקית ומפאת מאפיינים אלה נתפסת בשוגג כבירת אוסטרליה, שזו למעשה קנברה. סידני היא באמת עיר גדולה במיוחד, עם אוכלוסיה שמונה למעלה מ-4 מליון תושבים וממוקמת על המפרץ הגדול ביותר בעולם. העיר עצמה לא מאוד גדולה, בעוד שאיזור הפרברים שלה הוא הגדול ביותר בעולם, אם כי לא כולו מיושב. סידני היא עיר יפהפיה, מהנה ומזג האוויר בה נוח במיוחד.


מלונות מומלצים בסידני אוסטרליה 

מלונות בסידני 2 כוכבים
מלונות בסידני 3 כוכבים
מלונות בסידני 4 כוכבים
מלונות בסידני 5 כוכבים

מלונות מומלצים בסידני אוסטרליה 5 כוכבים 
מלון דירות מריטון סרביסד  בסידני 


מלון דירות זה שוכן החל מקומה ה-62 ומעלה בנקודת הציון הידועה של סידני, הוורלד טוור (World Tower), ומציע דירות יוקרה הכוללות חלונות מהרצפה עד התקרה עם נוף פנורמי עוצר נשימה. מלון הדירות מריטון סרביסד אפארטמנטס - וורלד טוור (Meriton Serviced Apartments - World Tower) מציע את אפשרות הלינה הגבוהה ביותר בסידני, מבירכת השחייה המחוממת המקורה של המלון נשקפים נופים מדהימים.

מלון הדירות שוכן בלב מרכז העיר של סידני, במרחק של פחות מ-5 דקות הליכה מצ'יינה טאון ונמל דרלינג (Darling Harbour).
מלון דירות מריטון בודני ג'נקשן בסידני 

מלון דירות מריטון - בונדי ג'נקשן מרוב הדירות נשקף נוף של העיר ונמל סידני.

מלון 5 כוכבים זה מציע אירוח מפואר במיקום אידיאלי, בין חוף בונדי ונמל סידני.  חוף בונדי ונמל סידני מרוחקים דקות ספורות מהמלון בנסיעה באוטובוס. מלון מריטון ממוקם גם ליד מרכז קניות גדול. פארק סנטניאל ופארק קופר נמצאים בקרבת מקום.

מלונות מומלצים בסידני אוסטרליה 4 כוכבים 

מלון אוקס גולדברו בסידני 


מלון אוקס גולדברו מציע דירות יוקרה המשקיפות על נמל דרלינג ( Darling ). שביל מכוסה מוביל לתחנת המונורייל ( monorail ) (רכבת חד פסית), שנמצאת במרחק של 2 דקות הליכה משם.

מלון אוקס גולדברו שוכן בבניין היסטורי מהמאה ה -19, ונמל דרלינג המפורסם של סידני נמצא במרחק של רק 2 דקות הליכה משם . רובע צ'יינה טאון ( Chinatown ) התוסס נמצא במרחק של 10 דקות הליכה.
אטרקציות מרכזיות בסידני אוסטרליהאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה