יום ראשון, 7 באוגוסט 2011

מלונות מומלצים בנאפולי איטליה

מלונות מומלצים בנאפולימלון רויאל קונטיננטל בנאפולי 4 כוכבים מלון רויאל קונטיננטל (Royal Continental) שוכן בשכונה שקטה, על טיילת שפת הים של נאפולי (Naples). המלון מציע בריכת גג מרהיבה ונופים פנורמיים אל עבר מפרץ נאפולי וטירת דל'אובו (Castel dell'Ovo).

המלון נמצא במרחק של 500 מטרים מרובע הקניות המפורסם של נאפולי ומאזור התרבות הראשי של העיר. נמל המעבורות לקאפרי (Capri) ולאישיה (Ischia) נמצא במרחק של 15 דקות הליכה בלבד מהמלון.
מלון פיאצה בליני בנאפולי 3 כוכבים

מלון פיאצה בליני (Piazza Bellini) שוכן בבניין מהמאה ה-16 במרכז ההיסטורי של נאפולי, במרחק של 300 מטרים מתחנת המטרו מוסיאו (Museo). החדרים מעוצבים באופן ייחודי המשלב עיצוב מודרני עם אלמנטים אמנותיים.

החדרים כוללים ציורים מקוריים של צייר מקומי, אלסנדרו קוצ'יה (Alessandro Cocchia).

מלון פיאצה בליני נמצא במרחק של 5 דקות הליכה מאזור הקניות ספאקאנאפולי (Spaccanapoli). הקתדרלה של נאפולי נמצאת במרחק של 700 מטרים מהמלון, בעוד שהנמל נמצא במרחק של 1.2 ק"מ ממנו.

מלון אונה בנאפולי  4 כוכבים מלון אונה נאפולי (UNA Napoli) הוא מלון מפואר במרכז נאפולי (Naples), שנבנה בסוף המאה ה-19 ונמצא במרחק 5 דקות הליכה מהתחנה המרכזית של נאפולי. המלון כולל מסעדה, בר ומרפסת בקומה העליונה.

המלון נמצא ממש מול קו סירקומבסוביאנה (Circumvesuviana), המשרת רכבות הנוסעות לאורך החוף לפומפיי (Pompeii) ולסורנטו (Sorrento). המלון מציע קשרי תחבורה טובים באוטובוס ובמטרו למרכז העיר נאפולי.


Booking.com