יום רביעי, 3 באוגוסט 2011

טיול רכבת בהרי הסמוקי ארצות הברית

רכבת הרי הסמוקי  עם 53 מיילים של המסלול, שתי מנהרות ו -25 גשרים, רכבת הרי סמוקי לוקחת אתכם  למסע בלתי נשכח דרך פינה מרוחקת ויפה של צפון קרוליינה. הרכבת נוסעת לאורך  הנהר, על פני עמקים ומנהרות שנחצבו מתוך הרים מלכותיים. הרכבת מציעה מגוון רחב של טיולים, טיולי הלוך ושוב היוצאות מ ברייסון סיטי בצפון קרוליינה.


משך הטיול ברכבת נע בין 3 וחצי שעות ליום מלא של כיף והרפתקה. טיול   Nantahala  מוליכה אותך ב 44 קילומטרים לערוץ Nantahala ובחזרה. עוברת בנהר טנסי הקטן ונהרות Nantahala על פני אגם Fontana לתוך הקסם של ערוץ Nantahala. טיול Tuckasegee נהר נוסע 32 קילומטר הלוך ושוב לאורך נהר Tuckasegee דרך עיירות עם כרי דשא מדהימים בדרך ניתן לראות את הרכבות הישנות שנהגו לנסוע במסלול הזה.
טיול נופי לאורך זמן רכבות הרי סמוקי הגדולה ייקחו אתכם למסע דרך הרי קרוליינה וחלק מהנופים היפים ביותר באמריקה. הרי קרולינה נמצאים בגבול הקצה המערבי של צפון קרוליינה, המהווים כ 52 אחוזים של הרי סמוקי בפארק הלאומי. האזור כולל גם את הקשת הדרומית של הרי הרכס הכחול, פסגה, צ'רוקי ויערות ננטלה לאומיים. לפני מאות שנים, בעקבות התנועה הקרחית והגלענית נותרו תחריטים עדיין גלויים על הקרקע. בתקופה האחרונה יותר, כבישים ובקרת המבול פתחו את האזור למסחר ותיירות. בתחילת המאה ה -20, הרכבת שיחקה חלק מרכזי של הסיפור של התפתחות האזור. כאשר נוסע ברכבת דרך ההרים, תוכל לצפות ב 125 סוגים של עצים במערב צפון קרוליינה, כולל חלוק, buckeye צהוב, מגנוליה מטריה, אלון, ליבנה, מייפל מייפל, אפר הרים, אשוח Fraser, אורן מחט קצר. אוכמניות פטל אוכמניות הם בשפע בעונות שלהם. באביב ההרים חיים עם עצי הדבק, redbud, אזליאות להבה, ופרי דפנה ההר. בואו של הקיץ מבשרים ורודודנדרון ורדדנדרון ורד כמעט אינסופי של פרחי בר. בסתיו, רבים של צמחים אלה מראים גרגרי יער בהירים שלהם, בעוד העצים זוהרים בכל גוני אדום, אדמדם, צהוב, וכתום. חובב טבע יכול ליהנות יותר מ -1,000 מינים של צמחים פורחים, 200 ציפורים, ויותר מ -1100 מינים של דגים ובעלי חיים.

הנופש ההררי ברכבת הוא כמו שמורת טבע מנוקד בעיירות קטנות. מסילות רכבת ישנות נמצאות בשלוש עיירות היסטוריות; דילסבורו (ללא יציאות שוטפות), כפר של חנויות ומלאכות; ברייסון סיטי, הממוקמת על שפת הפארק הלאומי סמוקי הגדול של הרי; אנדרוז (ללא יציאות הנוכחי), עיר עמק נופי בהרי Snowbird. כולם נוסדו בשנת 1800 ושמרו על אופי מקורי משלהם, כדי להוסיף על הקסם ההיסטורי שלהם. כשתגיעו לרכבת קצת לפני הזמן, או תישארו באחת מהעיירות תוכלו ליהנות מהנופש, חנויות מוזרות, מקומות לסעוד, אתרים היסטוריים, מוזיאונים, ושירותים. זאת אמריקה כפי שהיתה פעם; אוצר של אנשים ידידותיים, סביבה נינוחה, והיופי של הטבע בכל מקום.מקומות לינה מומלצים באיזור ברייסון סיטי צפון קרוליינה 


Two Rivers Lodge Nantahala Cabins Ridge Top Motel - Bryson City

Save on your hotel - hotelscombined.co.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה