יום שני, 15 באוגוסט 2011

מלונות ביעדים מרכזיים ביפן

מלונות ביעדים מרכזיים ביפן 


האם אתם מתכננים חופשה ביפן? זו מדינה אשר מציעה שפע של סיבות לבקר כולל מעדנים כדי לפתות את החושים, מקדשים רבים ומקדשים לבקר, גינות מדהימות ואדריכלות וכן שורה שלמה של אמנויות אירועי תרבות ופסטיבלים לטבול פנימה.

בטוקיו עצמה יש הרבה תיאטראות, מוזיאונים, אוקינאווה מציעה סצנה יפה עם חופים ואיים רבים. העיר יוקוהמה היא גם יעד תיירותי פופולרי עם קוזמו. גם כאשר אתם בוחרים לבקר ביפן עם המשפחה, בירח דבש, או מבוסס על תיירות עסקית - יפן היא יעד נפלא. מחפשים אפשרויות לינה, כגון אתרי הנופש או מלונות ביפן? אם אתה רוצה מלון במשך שבוע או סוף שבוע, ביפן יש מגוון חבילות אפשריות.


מבחר המלונות ביפן גדול יש מלונות זולים, מלונות יוקרה, בתי מלון זולים, מוטלים באחת הערים הגדולות או בעיירות קטנות היכן שרק תבחר לבקר. יפן ידועה במלונות המפוארים והמיוחדים שלה, ביפן קיימים מלונות מכל הסוגים ובכל רמות האירוח.

מומלץ לשוהים ביפן לבחור בית מלון בסגנון יפני, הנמצאים כאלו בשפע, מעניק חוויה ייחודית בסטייל יפני ולו רק לחופשה לחיות כמו היפנים מבחינת החדרים, האוכל, האירוח והמסורת לשינה בחדרים היפניים המסורתיים והמיוחדים. בנוסף למעיינות המים החמים שמאפיינים את רוב מלונות יפן מה שנותן תחושה אמיתית של אווירה יפנית מסורתית.

ישנם בתי מלון מערביים ממלון פשוט עד למלונות של 5 כוכבים. מקומות לינה ואירוח ביפן משתנים לפי סוגם, סגנונם והמחיר שלהם, אשר אפשר להזמין בבית מלון מפואר בסגנון מערבי או להזמין בבית מלון מסורתי בסגנון היפני.


חדר יפני מסורתי שנקרא ריוקאן הנחשב לסוג של מלון ביפן שבו כל חדר נפרד ומחולק וכן הרצפה בנויה מבמבוק והשינה נעשית על מזרן מיוחד שהושם על הרצפה ובכל חדר ישן אדם אחד בלבד, זהו המקום שבו התייר יוכל להרגיש איך העם היפני המסורתי חי והתקיים, עם המעיינות החמים, האמבטיות והמקלחות המיושנות והמיוחדות לעם היפני, ברחבי יפן נמצאים עשרות אלפים ריוקאן הפרושים בערים הגדולות והקטנות כאחד.Save on your hotel - www.hotelscombined.com
הדקה ה 90