יום שבת, 10 בספטמבר 2011

הקניון שיש בו הכל ... אדמונטון קנדה

קניון ווסט אדמונטון 

West Edmunton mall הוא מוקד משיכה למאות אלפי תיירים המגיעים לעיר, וכמעט כל בתי המלון בסביבה מציעים הסעות מיוחדות לקניון הענק. מה יש בו, בקניון הזה, המושך אליו כל כך הרבה מבקרים? קודם כל יש בו מלא חנויות כולל חנויות כל-בו ענקיות. חוץ מזה הוא מציע אפשרויות בילוי לכל המשפחה, ולא רק בתי קולנוע.

על חלק משטחו של הקניון הוקם בית מלון המאפשר גיחות מהירות אל אזורי הבילוי והקניות של המול, מי שאוהב להיות קרוב לפעילויות. כל האטרקציות בקניון נמצאות תחת גג אחד, ומזג האוויר הקנדי הקר אינו חודר לשם וכך אפשר למצוא שם פארק מים ענק הכולל מלבד בריכת גלים המעוצבת כחוף ים טרופי, גם מגלשות מים, קבינות מפוספסות ובר מעוצב במיטב המסורת של האיים הקאריביים. קפיצת באנג'י מתאפשרת מעל הבריכה מגובה 32 מטר. פארק שעשועים הכולל את רכבת ההרים הגדולה בעולם מתחת לגג. משטח להחלקה על הקרח, מיני גולף, חווית הים העמוק הכוללת שייט בצוללת, מופע דולפינים ואת מערות חיי הים הנמצאות בסמוך ומשמשות מעין מוזיאון ימי קטן.

גלריות לאומנות, מספרות, בנקים ונקודות להחלפת מטבע, חנויות מיוחדות לקלפים ולכרטיסי ברכה, למזוודות ולצרכי צילום, סוכנויות נסיעות וסוכנויות ביטוח - הכל אפשר למצוא בקניון הגדול באדמונטון קנדה.


 
הדקה ה 90

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה