יום חמישי, 15 בספטמבר 2011

לאן נוסעים המטיילים בחו"ל?

לאן נוסעים המטיילים בחו"ל ?


למזרח אסיה
טיול התרמילאים הקלאסי כולל את הודו המפתיעה ולעתים אפילו מלחיצה, את נפאל המאתגרת ואת תאילנד המפנקת או הזרוקה. הטיול למשקיענים כולל גם את לאוס, קמבודיה, בורמה ווייטנאם, שמבטיחות מפגשים אנושיים מרתקים תרבויות מסקרנות ונופים מרהיבים.

אוסטרליה וניו זילנד
אלה שרוצים להתרחק מאוד גיאוגרפית אבל להישאר בעולם המערבי, נוסעים לאוסטרליה, המועדפת על אוהבי החוים, הבילויים והמרחבים, או לניו זילנד, שמציעה מסלולי הליכה מרהיבים בין יערות גשם, קרחונים, הרים, חופים, וכמובן גם ספורט אתגרי מכל הסוגים.

לדרום אמריקה
הטיול הקלאסי ביבשת הדרומית כולל את פרו המסתורית והמאתגרת, את אקוודור שהיא מעט יותר מערבית, את בוליביה המציעה מדבריות מלח, ג'ונגלים ולגונות כחולות, את צ'ילה עתירת הרי הגעש, המפלים והאגמים המרהיבים, את ארגנטינה - שיש בה הכל בשפע ובזול, וכמובן את ברזיל, שבזמן הנכון מציעה חגיגה שאינה נגמרת. אלה שלא רוצים להתרחק מטיילים במרכז אמריקה, במקסיקו, קוסטה ריקה או גווטאמלה, שגם בהן יש ג'ונגלים אגמים וחופים מקסימים, אתרים ארכיאולוגים מופלאים וכפרים מסקרנים של אינדיאנים מקומיים.

לאפריקה
שברובה עדיין דלה בשירותים זמינים ונוחים למטיילים כמו למשל, תחבורה ציבורית בטוחה, מקומות לינה, ארוחות מוכנות, מרכזי קניות וכדומה. אפריקה מציעה נופים ומרחבים, מפגשים עם מגוון בעלי חיים והיכרויות מרגשות עם בני שבטים הממשיכים לחיות בהתאם למסורות בנות אלפי שנים.

לצפון אמריקה
הטיול הקלאסי הוא מחוף לחוף בארצות הברית, כשרבים משלבים בו תקופות קצרות של עבודה, בדוכני מכירות בקניונים למשל. ולקנדה, למפלי הניאגרה המופלאים שמושכים מיליוני תיירים לאזור בשנה.

לאירופה
הטיול הקלאסי כולל בדרך כלל שיטוט בטוח ונוח בין מדינות האיחוד האירופי. הנועזים והמשקיענים מתחילים עכשיו לשוטט גם במזרח רוסיה באזור הקווקז ואפילו בסיביר, אף כי מערכת הכבישים מאוד בעייתית וגם אין שם עדיין מספיק שירותי תחבורה ואירוח.

Save on your hotel - www.hotelscombined.com  הדקה ה 90

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה