יום רביעי, 7 בספטמבר 2011

לינה בברצלונה ספרד


לינה בברצלונה ספרדד 

הדרך הנוחה ביותר להגיע משדה התעופה למרכז העיר ברצלונה היא באוטובוס, שמוביל לפלאסה דה קטלוניה. מכאן שיש בעצם שתי אפשרויות טובות:


Booking.com

להתגורר מדרום לכיכר מרכזית זו, לאורך שדרות הרמבלאס. וחשוב לזכור שלא כדאי להזמין מקום במלון ששוכן ממש על הרמבלאס, מחמת הרעש שנמשך כל הלילה. יש בתי מלון קטנים ונעימים ברחובות הקטנים שיוצאים מן השדרה המרכזית.

אפשרות נוספת, היא לעלות מכיכר קטלוניה צפונה, לרובע לאיישאמפלה, או אפילו צפונה יותר, לרובע גראסיה. המחירים יירדו ככל שמתרחקים צפונה מפלאסה דה קטלוניה. באזור זה נמצאים כמה מאתרי האדריכלות המודרנית החשובים בעיר.

מבקר בפעם הראשונה בברצלונה מאוד מומלץ להישאר במקומות המרכזיים ביותר, עם קישורי התחבורה הטובים ביותר וגישה נוחה לטיולים ואטרקציות. מקומות מרכזיים בברצלונה : פלאזה קטלוניה לאס רמבלאס הרובע הגותי (העיר העתיקה) באזורים אלה יש גישה נוחה לתחבורה לשאר חלקי העיר באמצעות מערכות המטרו והאוטובוסים ולנמל התעופה של ברצלונה עם אוטובוסים Aerobus או TMB המגיעים מפלאזה קטלוניה, אך אליה וקוץ בה בתי מלון אלה יקרים לתקציב הממוצע.

 עם זאת, אם התקציב זה מה שקובע ואתם מעוניינים למצוא לינה זולה אולי כדאי לך לשקול להישאר מחוץ ללב של מרכז העיר, אך עדיין עם גישה טובה למשל. Poble Sec, או Montjuic / Placa Espanya. Poble Sec לה רמבלה נמצא רק 8 דקות נסיעה במטרו, אך המלונות באזור זה הם זולים בהרבה מאשר בלב של מרכז העיר. העיר ברצלונה היא למעשה הרבה יותר קטנה באמצעות תשתית התחבורה הקיימת בעיר ברצלונה . ניתן להגיע אל פלאקה קטלוניה (מרכז העיר של ברצלונה) באמצעות מטרו תוך 45 דקות נסיעה מתחנת המטרו המרוחקת ביותר ממרכז העיר. עם זאת רוב הזמן במטרו למרכז העיר יהיה הרבה פחות מזה - בדרך כלל 10 עד 15 דקות. מאוד מומלץ שתבטיחו שהמלון נמצא במרחק הליכה קצר מתחנת מטרו. אז אתה יכול להישאר במלון כמעט בכל מקום במרכז העיר (אזור 1) ועדיין יש גישה מהירה לאטרקציות באמצעות מערכת המטרו.
Save on your hotel - www.hotelscombined.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה