יום שבת, 10 בספטמבר 2011

איך לבחור טיול בחו"ל

הדבר הראשון והחשוב ביותר: להגדיר מה בדיוק מחפשים בתקופת ימי הנופש. במידה והכוונה ליהנות מהסתבלטות כללית ולהתמקד במאמץ לעבור מהבטן לגב, הרי חבל לנסוע ליעדים יקרים ורחוקים. אפשר להסתפק באתרים מעולים וקרובים כמו טורקיה, יוון וקפריסין. ביעדים האלו קיימים בתי מלון נפלאים וחופים יפהפיים שיתאימו בהחלט למטרה זו.

אין צורך ואפילו מיותר להרחיק למומבסה או לאיי סיישל. במומבסה מומלץ כיעד לנופש כאשר מצרפים לנופש כמה ימי ספארי, שיאפשרו לטעום את טעמה וריחה של אפריקה ועולם החי המדהים שלה. באותה מידה גם נופש באיי סיישל הוא לאוהבי צמחייה טרופית וחופים. באיי סיישל אפשר לבקר באי מאהה וחובה לבקר באיים הנוספים כמו פראלין ולהדין.

איסטנבול, וינה, לונדון, פאריז ושאר ערי אירופה מתאימות לנופשים המעוניינים בסיורים במשך היום, אתרי עתיקות, מוזיאונים, קניות, בילויים ליליים, מופעים וקונצרטים. מי שרוצה לנקות את הראש לשבוע מומלץ לבחור באחד מאיי יווןן היפהפיים. החל באיים הממוקמים בים האגאי המפריד בין יוון לטורקיה כמו מיקונוס, איוס, רודוס, ואחרים או אולי את אחד מאיי הים האיוני המפריד בין יוון לאיטליה, כמו קורפו והאי זאקינטוס. איים יוונים עם ארומה איטלקית.

אל תשכחו לחקור בקפידה את הסוכן או אתר האינטרנט בו מזמינים את המלון. נופשון יכול להיהרס בעקבות בחירת המלון. בקשו צילום של המלון, מיקום המלון, שירותי הסעות בחינם למרכז.
הדקה ה 90 | אל על | גוליבר תיירות | איסתא | וואלה טורס | נופש ישיר

הדקה ה 90

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה