יום חמישי, 1 בספטמבר 2011

רואים עולם בטיולי רכבותמסע ברכבת יכול להיות חוויה יוצאת דופן לחופשה בלתי נשכחת. באפשרותך לבחור מתוך 230 סיורים בודדים ביותר מ -40 מדינות ברחבי העולם. סיורים ברכבת מתבצעים באזורים שונים בעולם כגון: אירופה, אפריקה, אמריקה, קנדה, המזרח הרחוק, רוסיה, הודו, המזרח ואוסטרליה.

מחירה של החופשה בטיולי רכבות כולל תחבורה, לינה, כמו גם מגוון של ארוחות וטיולים, ומביא אותך לחיסכון אדיר בטיול/ מסע הרכבות. כאשר הפן הכלכלי לא מעיק החופשה הופכת לנעימה יותר ומהנה עוד יותר.

מבחר מסעות ברכבת הוא גדול מציע מגוון מדהים של חופשות ברכבת. בחרו מתוך מגוון הכולל הכל, החל בסיורים ביורקשייר לאורך החוף ומסע רכבת החוף ברחבי ארה"ב, מסע רכבת ברחבי הודו האקזוטית או באיטליה הרומנטית. התאמה אישית של החופשה על ידי תוספת בעבור נסיעה מתחנת הרכבת המקומית, שהייה בבית מלון בלונדון, מושבים משודרגים ועוד.

המסע חשוב בדיוק כמו היעד, ולכן כאשר מתכנני המסעות מבטיחים הנאה מירבית במסעות הרכבת. כל מסלול עם היופי המיוחד לו ועומד בסטנדרטים של נוחות, היגיינה, ונגישות כבית מלון איכותי. הסטנדרט של מצוינות ממשיך עם ההגעה למקומות הטובים ביותר, באיכות הגבוהה ביותר של המאכלים המשובחים ביותר.

מציאת מסע ברכבת יכול להוות אתגר כך שאם אתה זקוקים לעזרה או מידע על כל היצע הסיורים הגדול ברחבי העולם
הדקה ה 90 | אל על | גוליבר תיירות | איסתא | וואלה טורס | נופש ישיר

הדקה ה 90Great Rail Journeys

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה