יום שלישי, 20 בספטמבר 2011

טיול רכבות פתרון אידיאלי


מי שמבקש לנסוע במהירות ובנוחות בין אמסטרדם לפריז, או בין מילאנו למינכן בלי נסיעה לשדות תעופה מרוחקים ובלי בדיקות ביטחון מתישות הרי החדשות - הרכבת. שלא לדבר על המראות הנשקפים מבעד לחלונות הקרון, כשנופים מתחלפים במהירות עוצרת נשימה.

אירופה מציעה לתיירים לא רק מגוון עצום של קווי רכבות, מסלולי נסיעה ואפשרויות טיול, אלא גם בחירה בין סוגי רכבות: כאלה הטסות על המסילה במהירות העשויה להגיע ל 400 קמ"ש ואף יותר, ועד רכבות איטיות, המצוידות בקרונות מרווחים עם חלונות פנורמיים וחולפות בין הנופים היפים ביבשת. אפשר כמובן לבחור בין המחלקה הראשונה היקרה יותר והמפנקת, לבין המחלקה השנייה, הרגילה והזולה יותר.אם נוסעים באמצע השבוע או מחוץ לשעות העומס אפשר בהחלט להסתפק בקרונות המחלקה השנייה, הזולה ואם נוסעים בין ערים גדולות או במסלולים הנחשבים מבוקשים מומלץ ואף כדאי להזמין מקום מראש.


חברת Rail Easy

raileasy מאפשרת לך התייר להפיק את המירב מהנסיעות ברכבת, בין אם אתה נוסע עסקי, סטודנט, תייר, אזרח ותיק או מישהו שפשוט אוהב לנסוע ברכבות. המטרה למצוא לך את הנסיעה ברכבת בעלות אפקטיבית ביותר למטרה שלך וכן מציעים לך קורת גג אחת עבור הנסיעות שלך סביב האיים הבריטיים להזמנה...  לפרטים נוספים


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה