יום רביעי, 5 באוקטובר 2011

נוסעת לטייל לבד ?

נוסעת לטייל לבד ?
החלטת לנסוע לבד, זה אומר שאת אישה עצמאית, שעושה מה שבא לה, מתי שבא לה, איך שבא לה. טיול עצמאי מתאפיין בשתי איכויות מרכזיות שאינן הולכות יחד - הוא מאפשר התנתקות מלאה או מעורר את השדים. בסופו של דבר, אדם נושא את עצמו לכל מקום שאליו הוא מגיע, אז כדאי שלטיול נוסעים רגועים ושמחים בחלקכם.רצוי לארוז דברים שיהיו לך קלים לסחיבה, הרמה, אחרת בגללם תצטרכי שיעזרו לך לסחוב את המזוודה. המון מוצרים ניתן למצוא בארצות השכנות או הרחוקות בסופרים המקומיים.

לנסוע לבד עולה יותר דבר שצריך לקחת בחשבון בתקציב, אל תחסכי באמצעים ותחסכי לעצמך סיטואציות לא נעימות. כדי להוזיל את העלויות אפשר להוריד סטנדרטים חדר קטן וצפוף ליחיד במקום חדר זוגי מרווחה, אמבטיה משותפת במקום אמבטיה בחדר, אוטובוס תיירים במקום טיסת פנים, מלון קטן וזול במקום מלון יוקרתי. כל אלה יכולים לחסוך לא מעט כסף.

מומלץ לשמור במייל עותקים מצולמים או סרוקים של הדרכון, כרטיסי הטיסה, ברושורים של המלון ופרטי ביטוח, לשים כסף מזומן בתיקים שונים וכרטיס אשראי נוסף אם יש. המצוקה במקרה של אובדן או גניבה מתחזקת כשאת לבד.

פורומים למטיילים באינטרנט יפגישו את המטייל הבודד עם מטיילים בודדים נוספים שמחפשים שותף. החוק הלא רשמי הוא שתרמילאים, בין אם הם מטיילים בגפם, בזוג או עם חבר'ה, תמיד פתוחים ושמחים להכיר חברים חדשים.

אם בחרת לנסוע ליעד תרמילאי, בדקי האם האטרקציות המרכזיות אינן כרוכות בטרקים. במקרה שכן, חשבי האם את סתגלנית, גמישה ונוחה לפשרות חברתיות, שכן בשביל למצות את הטיול שלך תיאלצי לחבור לזרים, ולא תוכלי לבחור אותם בפינצטה, אלא תצטרכי להסתפק במה שיש.