יום שבת, 26 בנובמבר 2011

מונטגרו נהר הטארה יעד לנופש מסוג אחרמצב רוח מרומם, פראי, טהור - זה נהר טארה, במונטנגרו ונוצר על ידי שלג וגשם. מכונה ה"דמעה של אירופה" ממוקם באזור של Durmitor הגן הלאומי.
נהר הטארה נובע מרכס הרים בצפון הארץ. אורכו הוא 1,400 מ' אורך ומתמזג עם Pivaומצטרף לנהר דרינה, אחד הנהרות הארוכים ביותר בבלקן.

במשך מאות שנים, נהר הטארה מגלף בצוקי הגיר הרך, ובכך מעצב ומפסל מפלים, ותהומות עמוקים. הקניון, 93 מ אורך, נוצר במשך מאות שנים בשחיקה. זהו הקניון השני הארוך ביותר אחרי הגרנד קניון בארצות הברית. במקומות מסוימים הוא מגיע לעומק של 1,300 מטר הדפנות התלולים מכוסים ביער עבות העולה מהקרירות ומהעומק של הערוץ.

יש רק כמה מקומות שבהם נהר טארה מותיר את הרושם של נהר רגוע שבו אפשר אפילו לצלוח אותו במעברות. לא רחוק מביסטריצה, נהר הטארה צר כל כך, כמו שאומרים "המקומיים אפשרי לחצות את הנהר בקפיצה מעליו. המקום היוצא דופן שנקרא "שקרים של השטן".

צמחייה מפוארת צומחת לצד הנהר: אורן שחור, האשור השחור, אפר שחור, בוקיצה, כמה לימונים. גבוה יותר, מעל הסלעים, ניתן למצוא אשור, מייפל שדה ואחרים. גם במקומות הגבוהים ביותר, מעל 1,000 מ ', גדלים אשוחים. יער אורנים שחורים, עם עצים ושיחים נדירים עם גובה של יותר מ 51 מ ' בני עד 450 שנה.


כיום, הקניון מושך אליו תיירים המחפשים הרפתקאות במגע ישיר עם הטבע.

האטרקציות התיירותיות העיקריות של הפארק הוא רפטינג על נהר הטארה. ראפטינג או ציפה - כמעט לאורך המסלול כולו של הנהר - פונה לחובבי הטבע האוהבים הרפתקנות. רפסודות עשויות בולי עץ בודד קשורים יחדיו.

הדקה ה 90 | אל על | גוליבר תיירות | איסתא | וואלה טורס | נופש ישיר

הדקה ה 90

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה