יום שבת, 19 בנובמבר 2011

מלון טה ניו דלהי הודו

מלון טה ניו דלהי בהודו 

עם בריכה חיצונית וחדר כושר, מלון טה ניו דלהי מציע חדרי אירוח ברמת 4 כוכבים, עם טלוויזיות עם מסך שטוח, במרחק של 9 ק"מ מאינדיה גייט (India Gate). החניה והגישה לאינטרנט אלחוטי הינם ללא תשלום.


מלון ניו דלהי טה נמצא במרחק של 9 ק"מ מארמון קונאוגוט (Connaught Place) ובמרחק של 12 ק"מ משדה התעופה הבינלאומי אינדירה גנדי (Indira Gandhi International Airport).
שער הודו בניו דלהי (India Gate).
במרכז ניו דלהי ניצב השער ההודי גבוה 42 מ ', כמו קשת באמצע פרשת דרכים. השער מנציח את 70,000 החיילים ההודים אשר איבדו את חייהם נלחם עבור הצבא הבריטי במהלך מלחמת העולם הראשונה. האנדרטה נושאת שמות של יותר מ 13,516 חיילים בריטים והודים שנהרגו בגבול הצפון מערבי של מלחמת אפגניסטן של 1919. אבן היסוד של שער הודו הונחה על ידי הוד מלכותו, הדוכס של קונוט בשנת 1921 והוא תוכנן על ידי אדווין Lutyens. האנדרטה הוקדשה לאומה 10 שנים מאוחר יותר על ידי המשנה למלך אז, לורד ארווין. אנדרטה נוספת, עמאר ג'ואן ג'יוטי, הוסיפה הרבה יותר מאוחר, לאחר שהודו קיבלה את עצמאותה. הלהבה הנצחית בוערת יום ולילה מתחת לקשת כדי להזכיר לאומה של חיילים שהניחו את חייהם במלחמת הודו-פקיסטן בדצמבר 1971.

 הקשת כולה ניצבת על בסיס נמוך של אבן בהרטפור אדומה ועולה בשלבים לעיצוב ענק. כרכוב הוא חקוק עם השמשות הקיסריות בעוד שני הצדדים של הקשת יש הודו, מוקף התאריכים MCMXIV (1914 משמאל) ו MCMXIX (1919 מימין). הקערה המקומרת הרדודה בראש היתה אמורה להתמלא בשריפת שמן בימי הנישואין, אך זה נעשה לעתים נדירות. במהלך הלילה, שער הודו הוא מוארת באופן דרמטי בעוד מזרקות בקרבת מקום מהוות תצוגה יפה עם אורות צבעוניים. שער הודו עומד בקצה אחד של Rajpath, והאזור המקיף אותו מכונה בדרך כלל "שער הודו". סביב המבנה המרשים יש מרחב גדול של מדשאות ירוקות, שהוא מקום פופולרי לפיקניק. אפשר לראות אנשים של אנשים נעים על האזור המואר, ועל המדשאות בערבי הקיץ.Booking.com


Save on your hotel - www.hotelscombined.com
מלונות מומלצים בהודו

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה