יום שלישי, 15 בנובמבר 2011

מלון אודינסב רייקיאוויק איסלנד

מלון אודינסב רייקיאוויק איסלנד

Booking.com

מלון אודינסב ( Odinsve ) נמצא במרחק של כ-400 מטרים מכיכר לאקג'ארטרג (Laekjartorg Square) אשר במרכז רייקיאוויק (Reykjavik). הוא מציע אינטרנט אלחוטי בחינם . כל החדרים כוללים טלוויזיה עם ערוצי לוויין, רצפות עץ ומתקן להכנת תה / קפה.

חדרי מלון אודינסב כוללים גם שמיכות פוך וכריות יוקרתיות מתוצרת קרונבורג (Kronborg). חדרים מסוימים מציעים נופים של העיר.

מתקניו של מלון אודינסב כוללים מרפסת, בר-קפה ומרפסת בקומה ה-2 המציעה נופים אל עבר העיר. מסעדת בראודבר (Braudbær) המתמחה במאכלי דגים, סטייקים ומנות איסלנדיות מסורתיות.

רחוב הקניות המרכזי של רייקיאוויק, לאוגבגור (Laugavegur), נמצא במרחק של כ-200 מטרים בלבד ממלון אודינסב.

להזמנה מלון אודינסב רייקיאוויק איסלנדכיכר לאקג'ארטרג ברייקיאוויק
Laekjargata הוא רחוב במרכז רייקיאוויק. הרחוב כולל כמה מהבתים העתיקים ביותר של רייקיאוויק, וכולל מספר בתי קפה, מסעדות וחנויות. שמו של הרחוב נגזר ממעיין פתוח שזרם לצד הרחוב, מן הבריכה אל הים. מרכז מידע תיירותי נמצא בכיכר לאקג'ארטורג (Laekjartorg), כמו גם בית המשפט המחוזי. מעבר לרחוב נמצא בית-המשפט, בית-סוהר בזמנים קודמים. פסטיבל אמנות רייקיאוויק מידע ב Laekjargata. Menntaskolinn  המוסד החינוכי הוותיק ביותר במדינה זה עדיין בתפקוד. הוא נבנה בשנת 1845 ועוקב אחר שורשיו לסקלהולצקולי במאה ה -11. איסלנדים מפורסמים רבים הלכו לבית הספר הזה וזה היה המיקום של הפרלמנט הלאומי בין השנים 1845-1981.

הפתעה !!! סיורים בחינם !!! כל הסיורים  יוצאים ממרכז מאוד של רייקיאוויק, כיכר לייקארטורג. בכיכר תמצאו שעון היסטורי ישן בצבע ירוק, זה המקום שבו תוכלו למצוא את המדריכים שלנו עומד עם סימן FreeWalkingTour ירוק, 5-10 דקות לפני תחילת הסיור. לוח זמנים קיץ יוני עד אוגוסט מציעים סיור הליכה חינם בכל יום החל מהשעה 12.00 ו -2.00 (14.00). אין צורך להירשם רק להיות בזמן בכיכר Lækjartorg המדריכים עומדים ליד clocktower ירוק קטן מחזיק סימן ירוק. לוח חורף ספטמבר עד מאי סיור כל יום בשעה 13:00 (13:00) בכיכר Lækjartorg. אנא שימו לב מזג אוויר קר להתלבש בהתאם. לפרטים נוספים על סיור חינם ברייקיאוויקSave on your hotel - www.hotelscombined.com
הדקה ה 90