יום חמישי, 24 בנובמבר 2011

מלון אדה סטורוטג'ארניר אקורירי איסלנד

מלון אדה סטורוטג'ארניר אקורירי איסלנדBooking.com


מלון אדה סטורוטג'ארניר עם מיקום מצוין עבור חקר הנפלאות של צפון איסלנד, מלון מודרני זה שנבנה לאחרונה מציע מגוון של חדרי אירוח ולינה נוחים ונקיים על מנת שיתאימו לצרכים ולתקציב של כל נוסע.
המלון מהווה בסיס נהדר שממנו ניתן ליהנות מהמפלים , הלווייתנים והיערות של צפון איסלנד. דטיפוס ( Dettifoss ) הינו המפל האיתן ביותר באירופה והוא נמצא על נהר פג'ולום יוקולסה ( Fjöllum Jökulsá ), הזורם מן הקרחון וואטניוקול ( Vatnajökull ). המפלים הינם ברוחב של 100 מטרים וצונחים במרחק של 44 מטרים אל קניון יוקולסארגלג'ופור ( Jökulsárgljúfur ). העיירה הקטנה הסמוכה הוסאביק ( Husavik ) מציעה שיט צפייה בלווייתנים , ואגם מיוואטן ( Myvatn ) כולל ציפורים ייחודיות, פיורדים מרהיבים ומכתשים וולקניים. ויש גם את יערות וואגלסקוגור (Vaglaskogur ) הקסומים ואת אסבירגי ( Asbyrgi ), קניון סלעי בצורת פרסה שהינו המשכן האגדי של האלים של הויקינגים .

להזמנת מלון אדה סטורוטג'ארניר
המפל Dettifoss חמש מאות מטרים מעוקבים של מים לשנייה צונח מעל הקצה. Dettifoss הוא 45 גובה 100 מ' רוחב. שביל הליכה נחמד, 34 ק"מ, הולך לאורך הקניון מ Dettifoss כדי Asbyrgi. קמפינג אפשרי ב Vesturdalur. כביש 864 סגור בחורף בשל שלג או כביש בוציולא נפתח עד תחילת הקיץ (סוף מאי). תנאי  כבישי החצץ באיסלנד יכולים להשתנות, כך הנוסעים מתבקשים להיות מודעים לתנאי הכביש בכל עת ולהתאים את מהירות הנסיעה לתנאים. כביש 862 סגור בזמן החורף, בשל שלג או כביש בוציואינו נפתח עד סוף מאי או בתחילת יוני.
Save on your hotel - www.hotelscombined.com
הדקה ה 90