יום רביעי, 23 בנובמבר 2011

מלון דירות אקורירי איסלנד

מלון דירות אקורירי איסלנדBooking.com

מלון דירות אקורירי ממוקמות במקומות שונים, קרוב אל מרכז העיר אקוריירי (Akureyri), הנמל והגן הבוטני. כל הדירות כוללות עיצוב מודרני ומתקני מטבח.

כל הדירות כוללות מקרר, מטבח עם חלל פתוח וסלון. חלקם כוללים גם מיקרוגל, נגן DVD ומתקן להכנת תה/קפה.

גישה חופשית לחיבור אינטרנט אלחוטי זמינה בכל הדירות על פי בקשה.

בקרבת מקום תוכלו למצוא מסעדות, בתי קפה וחנויות. עם הרי סולור (Súlur) והידרפג'אל (Hlídarfjall) המציעים רקע ציורי, טיולי הליכה וגלישת סקי הם פעילויות פופולריות באזור שמסביב למלון.

להזמנת מלון דירות

ההר Súlur הוא ההר של ההר של Akureyri, עולה מעל העיר בדרום מערב. יש שביל פופולרי - שביל הליכה עד פסגות, הליכה / טיולים לוקח כ 5-6 שעות קדימה ואחורה. נקודת המוצא היא ממגרש חניה בעמק Glerárdalur. הפסגות הן שתיים; הגבוה ביותר מגיע כ 1213 מטר. הפסגות עשויות בעיקר ריאוליט אור (ליפריט) שהוא חומר וולקני, שנוצר במהלך התפרצויות געשיות סביב 8-9 מיליון שנה. כדי להגיע לשם באוטובוס: קח אוטובוס מספר 1,2,3 או 4 ולצאת על ידי הצלב האדום. משם, ללכת אל הצומת של Þinvallarstræti ו Súluvegur ופונים שמאלה. ואז לפנות ימינה Miðhúsavegur וללכת את הכביש עד מגרש החניה למקום שבו מתחיל שובל (לעבור את האורוות ומעלה). זה בערך 3-4 ק"מ. ללכת למגרש החנייה. כדי להתחיל את השביל אתה צריך לעבור על פאנס ואז אתה יודע שאתה בדרך הנכונה. השביל מסומן.Save on your hotel - www.hotelscombined.com הדקה ה 90