יום רביעי, 23 בנובמבר 2011

מלון סקאיאלדארוויק אקורירי איסלנד

מלון סקאיאלדארוויק אקורירי איסלנדBooking.comמלון סקאיאלדארוויק (Skjaldarvík Guest House) הינו מלון הנמצא בבעלות משפחתית ונהנה ממיקום כפרי בצפונה של איסלנד, במרחק של כ-5 ק"מ מן העיר אקוריירי (Akureyri). הוא מציע חדרים המעוצבים באופן אישי וגישה חופשית לחיבור אינטרנט אלחוטי.

כל חדרי המלון מציעים כיור חדר רחצה ומתקני חדרי אמבטיה משותפים.

אורחי המלון יוכלו ליהנות מאמבטיה מרעננת בג'קוזי הממוקם תחת כיפת השמיים ממנו נשקף נופו של פיורד אייג'ה (Eyja Fjord) או להירגע בטרקלין האורחים עם הספריה. המלון מכיל גם בעלי חיים כמו ארנבות, תרנגולות וכלבים. רכיבה על סוסים הינה אפשרית באתר המלון.

מסעדת המלון מציעה תפריט יומי המבוסס על מרכיבים מקומיים. מזנון ארוחת בוקר מוגש מדי יום במלון. אורחי המלון יכולים ליהנות מצפייה בטלוויזיה עם משקה בבר.

אגם מיוואטן (Lake Mývatn) ממוקם במרחק של כשעת נסיעה אחת מן המלון. שדה התעופה אקוריירי (Akureyri) ממוקם במרחק של כ-12 ק"מ מבית ההארחה.

מלון סקאיאלדארוויק אקורירי איסלנד

פיורד Eyjaford הוא צר ועמוק, עם 60 ק"מ של מים מוגנים, רק 6-10 ק"מ רחב, הוא מושלם לחלוטין עבור סירות. זה גם מקום של יופי שליו, מלא חיים ימיים ממוסגר מסיבית על ידי קרחון מגולף עם שלג על ההרים ככתרים. לשוט בפיורד הוא הרפתקה והזדמנות לצילום בלתי נשכח. רוב התיירים מגיעים לכאן לצפות בלווייתנים וחיות הבר, ויש הרבה.

Save on your hotel - www.hotelscombined.com