יום שני, 21 בנובמבר 2011

אטרקציות תיירות בקפלאוויק איסלנד

אטרקציות תיירות בקפלאוויק Keflavik  איסלנד
קפלאוויק הוא מרכז חשוב מאוד של דיג, תעשייה ושירות.  במזג אוויר נאה אפשר לראות מכאן רייקיאוויק, ואפילו חצי האי סנאפלסנס. על המצוקים של המערה נמצא (Skessugellir) שבו הוא יכול לפגוש דמות ענקית של טרסה Skessa.  בסביבה ניתן לצפות בפסל יוצא דופן אסמנדור סבינסון (פיסול דייגים) מקום מעניין באותה מידה הוא מוזיאון של העולם ויקינג שבו אתה יכול לראות שחזור של סירה ויקינג. במרכז העיר יש מוזיאון Dushus כיום כמה מוזיאונים בבניינים סמוכים. האי כולו מפורסם בתערוכה המקומית של דגמים של כמעט 100 ספינות, נבנה על ידי סקיפר גלימורה קרלסון. בבניין נערכים קונצרטים קאמריים, אתה יכול גם להעריץ את עבודותיו של הצייר jóhannes sveinsson kjarval. האטרקציה הגדולה של העיר מתרחשת בחודש ספטמבר אורות לילה (Ljosa-nott), מסתיים עם תצוגת זיקוקים גדולה.

Booking.com


הלגונה הכחולה - אין טיול לאיסלנד ללא ביקור בלגונה הכחולה. ממוקם בסביבה סוריאליסטית של שדה לבה עתיק על חצי האי רייקיאנס, זה פלא גיאותרמי הוא המקום המושלם להירגע ולהרגיש נפלא. הוא כולל את הלגונה, מספר סאונות, מסעדה בריאה ואפשרויות טיפול ספא שונות. כחול לגונה נבחרה הספא הרפואי / תרמי הטוב ביותר. ישנם חדרי שינה נפרדים ומקלחת לגברים ולנשים. הם מודרניים ומרווחים, עם לוקרים פרטיים עבור הבגדים שלך וחפצים אחרים. הניקיון הוא היבט בסיסי של ניסיון ספא גיאותרמי ומקלחת גוף מלא, ללא בגד ים, הוא חיוני לחלוטין לפני הכניסה לאזור הספא. חדרי מקלחת פרטיים זמינים בשני חדרי ההלבשה.

במוזיאון Duushús יש כמה אולמות תצוגה, אחד מהם להיות מוזיאון הרייקיאנים המורשת. יש תערוכה מעניינת על ההשפעה של בסיס נאט"ו היה על תושבי Keflavík. במשך 55 שנה, בסיס נאט"ו הגן על האי מפני פלישה רוסית פוטנציאלית, אך בסוף המלחמה הקרה הוביל המשלחת האמריקאית את השמאל ב -2006. בתערוכה מוצגים דברים רבים שהציגו האמריקנים בבסיס, כולל כמה מדים שנותרו הכביסה! יש מדור על אוכל צבאי אמריקני ומבוסס על קצינים של קצין. התערוכה מבקרת בקביעות את האיסלנדים הבאים לראות כיצד השפיעה אמריקה על תרבותה. עבורם החלק המיוחד של התערוכה הוא הבית האיסלנדי של שנות ה -50, המציג את כל ההיבטים האמריקאיים של חייהם.

מוזיאון עולם הויקינגים Vikingaheimar הוא הבית של הספינה ויקינג Íslendingur (האיסלנד) אשר הפליג לניו יורק בשנת 2000 כדי לחגוג את התפקיד המרכזי של איסלנד בגילוי של צפון אמריקה 1000 שנים קודם לכן. Vikingaheimar מציע 5 תערוכות שונות: ויקינגים של צפון אטלנטי סיפור התרחבות ויקינג על פני צפון האוקיינוס ​​האטלנטי. התערוכה הופקה בשיתוף עם מכון סמיתסוניאן בארה"ב. ספינת השיט ספינת המעפילים הספינה היא העתק מדויק של ספינת ויקינג מהמאה התשיעית והיא שטה על פני האוקיינוס ​​האטלנטי בשנת 2000 כחלק מהחגיגה המילנית של מסעו של לייפור איריקסון לעולם החדש. ההתנחלות של איקלנד ממצאים ארכיאולוגיים מאזור סורן. שרידים מהכיבוש העתיק בחצי האי רייקאנס. גורל האלים תערוכה על מיתולוגיה ומיתוסים נורדיים. העולם של האלים מוצג באמצעות אמנות חזותית, סיפורים ומוסיקה. התערוכה מוקדשת על ידי אמנים איסלנדים בעלי מוניטין רב ומומחים ללימודי נורדיה ליצירת יצירת אמנות מרשימה ומודרנית על המורשת התרבותית העתיקה. פתוח כל יום בין השעות 07: 00-18: 00. לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת www.vikingaheimar.is או בטלפון 422-2000.

פארק המים Vatnaveröld - בריכת שחיה משפחתית Vatnaveröld הוא פארק מים מקורה לכל המשפחה. הפארק כולל בריכת פעילות מחוממת לדור הצעיר. בנוסף לכך יש בריכה מקורה 50 מטר, בריכה חיצונית 25m, 4 אמבטי ג'קוזי חוצות, שקופיות מים ואמבט אדים. כניסה חינם לילדים עד גיל 16. פתוח ימי חול 06:45 - 20:00 סופי שבוע 08: 00-18: 00


המערה השחורה של הענקית  Giantess נפתח במהלך ליל הפסטיבל של אורות. זהו ביתו של הדמות הבדיונית של הסופר האיסלנדי Herdís Egilsdóttir. ספרו, "סיגה והג'יאנטס", היה הראשון בסדרה של 16 סיפורי ילדים שנכתבו מ- 1959 ואילך. הרעיון של בניית המערה בקפלאוויק היה רעיון של הרדיס. הספר האחרון על הענקית מתאר את מסעה לקפלאוויק. הענקית, שגובהה כ -400 שנים וגובהה מעל 5 מטרים עם עיניים בגודל של כדורי רגל, יושבת על כיסא נדנדה במערה, ואתה יכול לראות אותה נושמת ומפיצה, ועושה דברים אחרים שילדים מוצאים מצחיקים מאוד. יש גם מערה ענקית במערה וילדים יכולים לזחול אל חיקה של הענקית. ילדים לא צריכים לחשוש כי היא ידידותית ויש אור במערה.


Save on your hotel - www.hotelscombined.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה