יום חמישי, 8 בנובמבר 2012

פארק פורט אוונטורה ברצלונה ספרד

בפארק פורט אוונטורה מצויה השאמבהאלה (Shambhala) היא רכבת ההרים החדישה ביותר באירופה, שהושקה לפני כמה חודשים בפארק השעשועים. גם היא היפר רכבת הרים, הנמצאת ברובע הסיני של הפארק, אבל גולשת ממנו החוצה וגם חוצה את מסלולה של רכבת ההרים שהיתה הכי פופלרית בפארק עד כה - הדרגון קהאן.השאמבהאלה נוסעת לאורך 1.65 ק"מ מגיעה לגובה של 76 מטרים, שהוא הרם ביותר ברכבות ההרים באירופה, וצונחת, בצניחה הראשונה לעומק של 78 מטרים. מהירותה המירבית היא 134 קמ"ש, והיא מטפסת לחמש דבשות גמל לפני שהיא מגיעה לנקודת הסיום.

הדרגון קהאן נחשבה במשך שנים לאחת מרכבות ההרים המסעירות ביותר באירופה. הרכבת שהושקה בשנת 1995, עושה שמונה לופים מלאים לאחר שהיא מטפסת לגובה של 45 מטרים. אורך המסלול שלה הוא 1.269 ק"מ והיא מגיעה למהירות של 67 קמ"ש.

הפארק נמצא כ 110 ק"מ דרומית מערבית לברצלונה. בפארק חמישה עולמות: מקסיקו, ים תיכוני, פולינזיה, המערב הפרוע וסין. בין היתר יש גם מגדל גבוה שמעלה אתכם למעלה לאט ומצניח אתכם במהירות למטה.


אזורים מומלצים למלונות בברצלונה    אטרקציות תיירות בברצלונה | מלונות מומלצים בברצלונה | טיסות לברצלונה | השכרת רכב בברצלונה | 


    אין תגובות:

    הוסף רשומת תגובה