יום שלישי, 14 במאי 2013

הצעות לסיורים במלטה

סובב מלטה
טיול באתרים המרכזיים של האי הגדול, הדום של מוסטה, נמשיך לכפר האומנים תא אהלי. עיר הבירה הקדומה מדינה. נמשיך אל המערה הכחולה, במידה ומצב הים מאפשר ניתן לצאת בסירות מקומיות למערות. ממשיכים לעיירת הדייגיםמרסה שלוק.

גוזו
גוזו האי השני בגודלו בארכיפלג האיים של מלטה. מפליגים במעבורת לאי גוזו. מבקרים בתצפית קליפסו, בעיר הבירה ויקטורה, בחלון הכחול.

וולטה בלילה 
 יוצאים לביקור חווייתי ברחובות הבירה הקטנה באירופה, רואים סרט הממחיש את סיפורה של מלטה בחמישה מימד, מסיירים ברחובותיה של העיר ורואים את מבניה החשובים ביניהם קתדרלת סנט ג'ון וארמון הגראנד מאסטר. טועמים מהמאכלים המקומיים והיין המקומי. לסיום רואים מופע אורקולי המציג את ציר הזמנים של מלטה מתחילתה ועד ימינו.

הלגונה הכחולה שיט בגולט פרננדז ללגונה הכחולה. יום של כיף ובילוי, יציאה מנמל סלימה לעבר האי קומונו. מהאוניה רואים את האי גוזו ומגיעים לעגינה בלגונה הכחולה. שוהים בלגונה לשחיית שנורקלינג וארוחת צהריים. בשעות אחר הצהריים נשוב לנמל סלימה.

שייט סובב מלטה 
שטים מסביב לאי הגדול, רואים את הבירה וולטה והנמל הגדול. רואים את מפרץ מרסה סקלה, מפרץ סנט טומאס, מפרץ מרסה שלוק, המערה הכחולה, מצוקי דינגלי, עוצרים באי קומינו ואפשר להתרחץ בים. בזמן העגינה מוגשת ארוחת צהריים. ההפלגה יוצאת וחוזרת מנמל סלימה.

מלטה ספיריט
 הדרך הטובה ביותר ליום כיף בים הוא על הקטמרן הגדול של חברת קפטן מורגן. הקטמרן מפליג מנמל סלימה בשעה 10:00 לחופים הטובים ביותר במלטה גוזו וקומינו. אין תוכנית קבועה, עוצרים לשחייה שנורקלינג בחופים שונים במהלך ההפלגה וגם בלגונה הכחולה. באחת העצירות מוגשת ארוחת צהריים בסגנון מזנון חופשי, משקאות כגון בירה, יין ומים מוגשים חופשי. לאחר ארוחת הצהריים מתחילה המסיבה, מוזיקה, ריקודים. נלמד ריקודים חדשים משתזפים ופוגשים חברים חדשים, או שפשוט נהנים מיום מדהים. השייט בספיריט אוף מלטה זו הפלגה אחרת, ומפנקים את עצמכם לאורך כל היום.

שייט נמלים 
סביב וולטה ושלושת הערים העתיקות. הנמל הגדול ומפרץ מרסהמשט. השייט מתבצע על ידי חברת קפטן מורגן ויוצא מנמל סלימה. השייט מתקיים בכל יום ומשך השייט שעה וחצי.


מלונות לבחירה בסנט ג'וליאנס

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה