יום שישי, 21 ביוני 2013

בוא ליהנות ממשחקי הכדורגל בברצלונה

אוהבים כדורגל בברצלונה ?  יש לכם את האפשרות לבחור בין כרטיסי ברצלונה בלבד או כרטיסים + חבילה שלנו המיוחדת ברצלונה ברצלונה לינה: יש לך בחירה בין דירה או מלון בברצלונה. תיהנה עכשיו מההצעות שלנו! וארסה הגדול קאמפ נואו האצטדיון מחכים לכם!


ליהנות מההתרגשות של משחקים בליגה הספרדית של משחקים בבית במקום שאין דומה לו -  אצטדיון קאמפ נואו. מאז אותו היום נפתח, קאמפ נואו עבד ביום השיפור שלה ביום שעמד במבחן הזמן. באזורים אחדים כבר חידשה במשך השנים, בעיקר בתחום המתקנים וסביבותיה. אזורים חדשים נבנו והאצטדיון  מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר. עכשיו יש לו 98,787 מקומות הישיבה לאנשים וכיום הוא 48 מטרים גבוהים, עם שטח פנים של 55,000 מ"ר (250 מ 'אורך ו -220 מ' רוחב). במהלך 1998-1999 העונות, אופ"א הכיר בפאר של קאמפ נואו ותייגה  אותו כאצטדיון חמישה כוכבים.


כיצד אני יכול לאסוף את כרטיסי ברצלונה שלי? עם השלמת ההזמנה, תקבל הודעת אישור בדוא"ל. נא להדפיס את המייל ולהביא אותו איתך. כדי לאסוף את הכרטיסים שלכם, תצטרך להציג אישור במייל יחד עם תעודת הזהות שלך במשרדי כרטיסי קאמפ נואו באותו היום של המשחק שלך מ11:00 לסוף המחצית הראשונה (45 '). הערה: מושבים רצופים אינם מובטחים. המושבים מוקצים על פי זמינות כאשר מרימים את הכרטיסים בקאמפ נואו.

איך להגיע לשם? תחבורה ציבורית תחנת המטרו L3 פלאו ריאל ותחנת קולבלאנק L5. 7,15 אוטובוסים, 43, 54, 56, 57, 67, 68, 74, 79. אוטובוס תיירותי. בין 5 ל 10 דקות ברגל לאצטדיון. הלבשה קוד בגדים מזדמנים לכרטיסים סטנדרטיים. חכם / מזדמן לכרטיסי VIP. כתובת אצטדיון קאמפ נואו. Avda. אריסטידס Maillol s / n, ברצלונה. משך משחק אחד 90 דקות. לוח זמנים לוח הזמנים של המשחק תלוי בלוח השנה של ליגת הכדורגל הספרדית. כשזה מגיע לליגה הספרדית, משחקי כדורגל בדרך כלל מתוכננים ביום ראשון. עם זאת הם כפופים לשינויים ואת המשחקים יכולים להיות לפני / אחרי-poned.

חשוב: המועד הסופי של המשחק יכול להיות שונה כדי היום לפני היום המתוכנן. אנא בדוק את משחק הלוח עד היום האחרון לפני המשחק.Save on your hotel - www.hotelscombined.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה