יום חמישי, 20 באוגוסט 2015

שייט על התמזה בלונדון

שייט על נהר התמזה בלונדון
שייט על נהר התמזה 

נחשב לאטרקציה הגדולה מכולן וחושף את התיירים בלונדון לאזורי כפר מוריקים, גנים מושלמים המגיעים עד לשפת המים וארכיטקטורה משובחת מתקופות שונות שניתן לחזות בה בצד הדרך. על פני הנהר ישנן מספר נקודות ציון כמו הברבורים השטים על פני המים (השייכים כולם למלכה), כפרים מהמאה ה-14, בתים מרהיבים של כוכבי קולנוע, טלוויזיה ומוזיקה וגם ארמון וינזדור המפורסם.

Booking.com

מעל הנהר עוברים מספר גשרים יפים: גשר המילניום, גשר טאוור, גשר לונדון וגשר וסטמינסטר. בתחתיתו של נהר התמזה כרויות מנהרות רבות המהוות חלק ממערך התחבורה של לונדון.

שייט על נהר התמז'ה  שייט על נהר התמזה חוויה רומנטית בלילה, שייט רומנטי מלווה בארוחת ערב מפנקת לנוף אורותיה הקסום של לונדון, השייט בלילה וגם ביום מהווה חוויה מושלמת למשפחה, חוויה לילדים וחוויה לזוגיות. ש כל מיני סוגים של כלי שייט: סירות המיועדות בעיקר למטיילים; "אוטובוסי נהר" - שירות משלים למערך התחבורה הציבורית שמותאם לצורכי הנוסעים מהפרברים למרכז ובחזרה;

סירות קטנות ומהירות שמציעות טיולי-אקשן; סירות צרות מסורתיות ששטות באיטיות בתעלות לונדון; וגם ספינות שמפליגות לסיורים יותר ארוכים פעמים אחדות בשבוע או בחודש. נקודת המוצא לשייט תיירותי בתמזה היא בדרך כלל הרציפים (piers) במרכז העיר, וההפלגות הן במורד הנהר (downstream), לכיוון הדוקלנדס, גריניץ' וסכר התמזה, או במעלה הנהר (upstream), לכיוון קיו, ריצ'מונד והמפטון קורט. יש מי שיעדיפו לערוך שייט קצר בין רציפים מרכזיים, למשל מווסטמינסטר לטאואר, או שייט מעגלי - במסלול "סגור", או עם אפשרות לרדת בכל תחנה ולעלות לסירה אחרת של אותה חברה (hop on, hop off). אפשר לשלב את השייט עם ארוחת ערב זוגית, שייט אחר-הצהריים להפסקת תה, שילוב של שייט יחד עם העין של לונדון.

נהר התמזה קרוז הופ על הופ מאפשר לתייר את החופש ליהנות מכל המראות המפורסמים של לונדון מנהר התמזה העתיקה לרדת מהשייט מספר פעמים ככל שתרצה מכל תחנה לאורך הדרך!
שים לב: עבור כל מבוגר אחד שהוזמן תוכלו לקבל באופן אוטומטי מקום לילד חינם הכלול בהזמנה שלכם. כל ילד נוסף חייב להחזיק בכרטיסי ילד תקפים. ההצעה אינה זמינה עם כרטיסים משולבים.

שייט בנהר התמזה ישנם הפלגות היוצאות כל 30 דקות, כל יום בשבוע לאורך כל השנה, נהר התמזה קרוז נותן לך את החופש לראות את המראות המפורסמים רבים לאורך נהר התמזה. כרטיס זה גמיש להפליא מאפשר לך להישאר על הסיור כולו, או לקפוץ לבקר אטרקציה בכל המזח לאורך המסלול. הופ על השייט בכל פעם שתרצה, בכל תחנה שאתה אוהב.

מזח מיקומים: שיוט פעמים בין המזחים הוא כ 20-30 דקות. התחנות :  ווסטמינסטר פייר הוא הקרוב ביותר לאטרקציות כולל מנזר וסטמינסטר, סוס משמר, בתי הפרלמנט, ביג בן, וייטהול, מוזיאון צ'רצ'יל וחדרי המלחמה של הממשלה. לונדון Eye Pier: זהו הקרוב ביותר ל'עין לונדון ',' קאונטי הול '(ולאקווריום של לונדון), מתחם האמנויות של דרום הגדה ובעולם הפסטיבל המלכותי. מלון טאואר פייר (Tower Tower): עבור גישה קלה אל מגדל לונדון (Tower of London) ואל גשר טאואר (Tower Bridge). מזח גריניץ ': קרוב למרכז מורשת עולמית בגריניץ', ביתו של קוצץ התה המפורסם קטי סארק, המוזיאון הימי הלאומי, הקולג 'הימי המלכותי הישן, בית המלכה ומצפה אולד רויאל.

להזמנה שייט על התמזה בלונדון Save on your hotel - www.hotelscombined.com