יום שלישי, 18 באוגוסט 2015

תיאטרון הגלוב של שייקספיר בלונדון

תיאטרון הגלוב של שייקספיר בלונדון 
Booking.comתיאטרון הגלוב של שייקספיר שוכן מצפון למוזיאון טייט מודרן, תוכלו לצפות במחזה שייקספירי אמיתי ולראות כיצד הוא התנהל בתקופה הויקטוריאנית. בנוסף, תוכלו לראות תערוכת בגדים מההצגות השונות, כלי ניגינה מהופעות ותערוכת עלונים שפירסמו את ההצגות בזמנו. מומלץ לביקור גם לכאלה שהם לא חובבי תיאטרון.

קחו סיור מודרך בתיאטרון הגלובלי של ויליאם שייקספיר וראו את התערוכה הגדולה בעולם המוקדשת לבארד וללונדון שבה הוא חי ועבד. הכרטיס שלך כולל סיור מרתק של חצי שעה באודיטוריום, שם מדריך לוקח את המבקרים למסע דרך זמן חזרה אל אליזבת 'לונדון. תוכלו גם לברר פרטים נוספים על השחזור של הגלובוס בשנות ה -80 וה -90, וכיצד עץ 'O' עובד היום כחלל תיאטרלי דמיוני וניסויי.

תערוכת גלובוס של שייקספיר חקור את הסיפור המדהים של תיאטרון הגלובוס בתערוכה הגדולה בעולם המוקדשת לוויליאם שייקספיר, לחייו ולעבודתו. מתחת לתערוכה המשוחזרת, התערוכה היא שחזור נאמן של בית הקולנוע הפתוח משנת 1599, שם כתב שייקספיר רבים ממחזותיו הגדולים. עולמו של שייקספיר מובא לעיניכם באמצעות תצוגות אינטראקטיביות והפגנות חיות, מלווה במדריך אודיו חינם.

גלה כיצד הופקו מופעים בתיאטראות של שייקספיר, מכתיבה וחזרות למוסיקה, לריקוד ולביצועים. חווה היום את תיאטרון העבודה ב Bankside, Soho של אליזבת בלונדון, ועל התלבושות. גלה את הסיפורים הדרמטיים של הגלובוס הראשון חוצים את התמזה, ואת הגלובוס החדש משוחזר על Bankside. ביקור עם ילדים? הקפד להרים עותק של "שביל משפחה" כדי למלא כשהם עוברים דרך התערוכה.  שביל המשפחה התיאטרון שוכן מצפון למוזיאון טייט מודרן, בין הגשרים Blackfriars ו-Southwark. מועדי פתיחה: התערוכה פתוחה מדי יום בשעות 9:00-17:30. הסיורים נערכים בימי שני בשעות 9:30-17:00, שלישי-שבת בשעות 9:30-12:30 ובראשון ב-9:30-11:30.

להזמנה תיאטרון הגלוב של שייקספיר בלונדון 


Save on your hotel - www.hotelscombined.com